بازی Deadly Premonition 2 برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. این بازی یک بازی انحصاری در زمان عرضه برای سوییچ خواهد بود و هنوز مشخص نیست که برای چه پلتفرم‌های دیگری منتشر می‌شود. این بازی که با نام کامل Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise شناخته می‌شود در سال ۲۰۲۰ راهی بازار خواهد شد.

با اعلام عرضه بازی Deadly Premonition 2 برای سوییچ مشخص شد که قسمت اول این بازی هم روی فروشگاه آنلاین این کنسول قرار گرفته است. همچنین مشخص شد که قسمت اول به صورت فیزیکی هم در آذر ماه راهی بازار خواهد شد.

بازی Deadly Premonition 2

بر اساس اطلاعات منتشرشده داستان بازی Deadly Premonition 2 نه سال پس از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد و دو ماجرای مختلف را دنبال می‌کند. یک ماجرا که در سال ۲۰۱۹ رخ می‌دهد و ماجرای دیگری که در سال ۲۰۰۵ در جریان است. بازیکنان هم کنترل دو شخصیت را به‌دست می‌گیرند. شخصیت اول که در سال ۲۰۱۹ او را کنترل می‌کنید یک مامور FBI به نام «آلیجا دیویس» است. شخصیت بعد یک دختر ۱۰ ساله در سال ۲۰۰۵ است. داستان در قالب فصل‌های مختلف روایت می‌شود و هر فصل در سال ۲۰۱۹ شروع می‌شود و در سال ۲۰۰۵ به پایان می رسد.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید