بخش آسیایی شرکت سونی به همراه استودیوی بازی‌سازی کوجیما پروداکشنز، تریلر ژاپنی دث استرندینگ را منتشر کردند. این تریلر با نام «ارتباط» (Connect) منتشر شده است.

در کنار اینکه تریلر ژاپنی دث استرندینگ را تماشا می‌کنید، باید بگوییم که این بازی در تاریخ ۱۷ آبان‌ماه برای پلی استیشن 4 راهی بازار می‌شود. این بازی در سبک اکشن ساخته شده و در دنیایی کاملا Open-World در جریان است. بازیکنان در این بازی در نقش شخصیتی به نام «سم» قرار می‌گیرند که وظیفه دارد شهرهای مختلف را با هم ارتباط دهد. در این راه هم خطرات مختلفی را تجربه و پشت سر می‌گذارد.

چند وقت پیش هم باندل مخصوص پلی استیشن 4 پرو بازی دث استرندینگ معرفی شد. باندلی که ظاهری بسیار جذاب دارد و کنترلرهای آن هم به شکل خاصی طراحی شده‌اند. این باندل هم همزمان با عرضه بازی راهی بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره دث استرندینگ؛ داستان، شخصیت‌ها، گیم پلی و بیشتر

تریلر ژاپنی دث استرندینگ بیشتر شامل صحنه‌های مختلف از تریلرهای قدیمی این بازی می‌شود. با این حال همچنان چند صحنه جدید هم در آن دیده می‌شود. تریلر ژاپنی هم به کلیت‌های بازی اشاره می‌کند و اطلاعات خاصی را لو نمی‌دهد.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید