بازی دث استرندینگ درباره برقرارکردن ارتباط با شخصیت‌های مختلف است. امروز مشخص شد که سرنوشت شخصیت های دث استرندینگ در دستان بازیکنان است. هیدئو کوجیما کاری کرده که این بازی یک سفر بسیار احساسی برای بازیکنان باشد.

بر اساس صحبت‌های کوجیما، انتخاب بازیکنان می‌تواند روی سرنوشت شخصیت‌ های دث استرندینگ تأثیرگذار باشند. این انتخاب‌ها در برخی از صحنه‌های حساس بازی تأثیرات زیادی می‌گذارند. کوجیما که هفته گذشته در روسیه بود، به این موضوع اشاره کرد که بازیکنان در طول بازی باید سعی کنند که ارتباط‌های مختلفی در بازی ایجاد کنند. او گفت:

ما شخصیتی داریم که زیر زمین زندگی می‌کند و مریض است. او به دارو نیاز دارد و سم باید برای او دارو تهیه کند. این اتفاق در ابتدای بازی رخ می‌دهد و از همین‌جا کارهایی که بازیکنان انجام می‌دهند در بازی تأثیرگذار می‌شوند. بعد از اینکه این مأموریت را انجام می‌دهید، بازیکنان باید یک تصمیم مهم بگیرند. شما می‌توانید برای او هرروز دارو ببرید و به داستان‌های قدیمی‌ای که تعریف می‌کند گوش کنید یا می‌توانید بازی را دنبال کنید و مأموریت‌های دیگری انجام دهید.

با پیشرفت در بازی، از پیرمردی که باید به آن کمک کنید دور می‌شوید. بعضی از کاربران تصمیم می‌گیرند که دوباره پیش او برگردند. آن‌ها سعی می‌کنند که پیش او برگردند و ارتباط با پیرمرد را حفظ کنند. بعضی از گیمرها هم او را رها می‌کنند و به مأموریت‌های دیگر می‌پردازند.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره دث استرندینگ؛ داستان، شخصیت‌ها، گیم پلی و بیشتر

کوجیما گفت:

از آنجایی که دارو همیشه در اختیار بازیکنان قرار ندارد، پیرمرد می‌میرد. این اتفاق باعث می‌شود که همه ارتباطات با این شخصیت خودشان را نشان دهند. ما بسیار امیدواریم که مردم بتوانند ارتباط‌های خوبی در بازی ایجاد کنند. ارتباط‌هایی که باید شکل دهید و آن‌ها را بزرگ‌تر و قوی‌تر کنید. با این حال اینکه بازیکنان به چه صورت بازی را پیش می‌برند هم برای ما بسیار جذاب است.

بازی ماموریت‌هایی را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد که تاکنون در هیچ بازی دیگری دیده نشده است. این بازی قرار است در تاریخ ۱۷ آبان برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار شود.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید