چند وقت پیش مشخص شد که بازی دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی هم منتشر می‌شود. حالا امروز پیش فروش دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی روی فروشگاه‌های اپیک استور و استیم شروع شده است. در پیش فروش دث استرندینگ برای PC به این موضوع اشاره شده که بازی در اوایل تابستان سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. ناشر نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی هم شرکت 505Games خواهد بود. بازی با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار روی استیم و اپیک استور قابل پیش خرید است.

پیش فروش دث استرندینگ

پیش فروش دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی در حالی شروع شده که نسخه پلی استیشن ۴ این بازی هم اکنون راهی بازار شده است. این بازی روی PS4 میانگین امتیازات ۸۴ را کسب کرده است. بازی دث استرندینگ جدیدترین ساخته هیدئو کوجیما به حساب می‌آید که در سبک و فضایی کاملا جدیدی ساخته شده است. در این بازی در نقش شخصیتی به نام «سم» قرار خواهید گرفت که وظیفه دارد شهرهای مختلف آمریکا را به هم متصل کند.

انتظار می‌رود که بازی دث استرندینگ روی پلی استیشن ۴ با فروش خوبی مواجه شود. البته سونی هنوز اطلاعاتی از فروش این بازی منتشر نکرده است. این بازی یک باندل مخصوص پلی استیشن ۴ پرو هم دارد.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید