در جریان برنامه زنده گیمزکام بیش از ۱۰ دقیقه تریلر جدید از بازی Death Stranding به نمایش درآمد. ۱۰ دقیقه‌ای که شامل تریلرهای جدید Death Stranding می‌شود. دو تریلر از تریلرهای جدید Death Stranding به معرفی شخصیت‌های «ماما» و «دد من» و «بیریج بی‌بی» می‌پردازند و یک تریلر هم گیم‌پلی کوتاهی از بازی است. در این تریلرها با دنیای عجیبی که هیدئو کوجیما خلق کرده بیشتر آشنا می‌شوید و مانند گذشته به احتمال زیاد سر در نمیاورید که چه اتفاقی در بازی رخ می‌دهد.

تریلرهای جدید Death Stranding

در اولین تریلر از مجموعه تریلرهای جدید Death Stranding به معرفی شخصیت «ماما» پرداخته می‌شود. شخصیت که نقش آن را «مارگارت کوالی» بازی می‌کند. او به تازگی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود هم بازی کرده بود. در این تریلر مشخص می‌شود که ماما بچه‌ای دارد که در دنیای دیگر حضور دارد. بچه‌ای نامریی که ماما به او شیر می‌دهد.

تریلر بعدی به «بیریج بی‌بی» و «دد من» ارتباط داشت. نقش دد من را «گی‌یرمو دل تورو» کارگردان مطرح هالیوود بازی می‌کند. در این تریلر مشخص می‌شود که بیریج بی‌بی چه هدفی دارد و برای چه کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در تریلر بعدی هم بخشی از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمد. در این تریلر شخصیت «سم» که «نورمن ریداس» آن را بازی کرده، مشاهده می‌کند. او باید بسته‌ای را به مکانی خاص برساند و در بین راه به یک شخصیت دیگر برخورد می‌کند. شخصیتی که دیدن او در این بازی بسیار جالب بود. کوجیما «جف کیلی» تهیه‌کننده و مجری مراسم «بهترین بازی سال» و «شب افتتاحیه گیمزکام» را هم در بازی قرار داده است. البته صدای کیلی توسط شخصی دیگری گفته می‌شود.

کوجیما در مراسم گیمزکام اعلام کرد که گیم‌پلی جدی‌تر از این بازی در نمایشگاه توکیو گیم شو منتشر می‌شود. بازی Death Stranding قرار است در آذرماه برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار شود. به نظر می‌رسد که این بازی نسخه کامپیوترهای شخصی هم خواهد داشت.

منبعEurogamer
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید