هر چقدر که به عرضه بازی دث استرندینگ نزدیک می‌شویم، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر می‌شود. به تازگی هیدئو کوجیما سازنده این بازی درجه سختی بسیار آسان دث استردینگ را تایید کرد. در واقع درجه سختی بسیار آسان دث استرندینگ یکی از چند درجه سختی‌ای است که برای بازی در نظر گرفته شده است. این امکان باعث می‌شود که افراد بیشتری به تجربه جدیدترین بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ بپردازند.

کوجیما خبر درجه سختی بسیار آسان دث استرندینگ را در توییتر اعلام کرد و به این موضوع اشاره کرد که این درجه سختی به درد افرادی می‌خورد که بیشتر به فیلم دیدن علاقه‌دارند و نمی‌خواهند چالش‌های یک بازی را تجربه کنند. این درجه سختی برای کسانی است که دوست دارند فقط نورمن ریداس و مدز میکلسن را در این بازی مشاهده کنند و حتی مرحله یک بازی پک-من را هم تمام نکرده‌اند! درجه سختی بسیار آسان برای افرادی است که بازی نمی‌کنند و طرفدار فیلم دیدن هستند. اما درجه‌های سختی‌ بالاتر قطعا برای گیمرها و افرادی که بازی اکشن دوست دارند ساخته شده است.

درجه سختی بسیار آسان دث استرندینگ تایید شد

در بازی دث استرندینگ هنرپیشه‌های مختلفی حضور دارند که از بین آن‌ها می‌توانیم به «لئا سیدو»، «مارگارت کوالی»، «تروی بیکر»، «لیندسی واگنر» و «گی‌یرمو دل تورو» اشاره کنیم.

کوجیما چند روز پیش اعلام کرد که در نمایشگاه توکیو گیم شو، نمایش طولانی‌ای را از گیم‌پلی این بازی منتشر می‌کند.

منبعGamespot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید