به جز تریلرهای جدیدی که از بازی Death Stranding در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ منتشر شد، این بازی نمایشی پشت درهای بسته هم داشت. نمایشی که برای برخی رسانه‌ها بوده و حالا ویدیویی از آن لو رفته است. تریلر لو رفته Death Stranding کیفیت مناسبی ندارد، اما دو شخصیت «آملی» و «دای هاردمن» را نشان می‌دهد.

تریلر لو رفته Death Stranding

حتی شخصیت اصلی بازی که «سم» نام دارد هم در تریلر لو رفته Death Stranding دیده می‌شود. سم ماموریت پیدا می‌کند که سمت غرب برود تا بتواند شبکه Chiral را دوباره راه‌اندازی کند. او در این ماموریت باید از بخش‌های مختلف آمریکا عبور کند. سرزمینی که اکنون به United Cities of America معروف است. در ادامه می‌توانید تریلر لو رفته Death Stranding را ببینید.

این بازی در تاریخ ۱۷ آبان برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود. در نمایشگاه گیمزکام مشخص شد که قرار است در نمایشگاه توکیو گیم شو تریلر جدیدی از این بازی منتشر شود.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید