بالاخره بازی دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی تایید شد. استودیوی بازی‌سازی کوجیما پروداکشنز اعلام کرد که بازی دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. این استودیوی بازی‌سازی عرضه نسخه PC این بازی را اوایل تابستان سال ۲۰۲۰ اعلام کرده است. ناشر نسخه PC این بازی، شرکت 505Games خواهد بود.

عرضه دث استرندینگ برای کامپیوترهای شخصی سوالی بود که برای خیلی‌ها به وجود آمده بود. کوجیما زمانی که همکاری خود را با سونی تایید کرد، به این موضوع اشاره کرده بود که پروژه بعدی او برای پلی‌استیشن و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.  در طول چند سال گذشته به نظر می‌رسد که دث استرندینگ نسخه مخصوص کامپیوترهای شخصی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره دث استرندینگ؛ داستان، شخصیت‌ها، گیم پلی و بیشتر

موضوع جالب اینجاست که سونی هم هیچ‌وقت از این بازی به عنوان یک انحصاری نام نبرده بود و حتی عبارت انحصاری روی تصویر روی جلد بازی هم دیده نمی‌شود.

بازی دث استرندینگ در تاریخ ۱۷ آبان‌ماه برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار خواهد شد. دو روز دیگر هم نقدهای بازی منتشر می‌شوند. به مناسبت عرضه این بازی باندل مخصوص پلی‌استیشن ۴ پرو آن هم همزمان با عرضه بازی راهی بازار خواهد شد.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید