بازی دث استرندینگ تا چند وقت دیگر رسما راهی بازار می‌شود. درحالی‌که چند ماه پیش از کاور بازی رونمایی شده بود، امروز مشخص شد که نسخه استاندارد این بازی در دو مدل راهی بازار می‌شود و هر کدام یک تصویر روی جلد یا کاور دارند.

تصویر روی جلد یکی از نسخه‌های استاندارد این بازی همانی است که شخصیت «سم» روی آن دیده می‌شود؛ اما کاور دیگر نسخه استاندارد دث استرندینگ شامل تصویری از شخصیت «هیگز» می‌شود. البته مشخص شده که این نسخه استاندارد دث استرندینگ با تصویر هیگز به شکل خیلی محدود تولید می‌شود و فروش آن‌ هم در انحصار فروشگاه آمازون واحد انگلیس قرار دارد؛ پس اگر می‌خواهید نسخه استاندارد دث استرندینگ را با طرح روی جلد هیگز در اختیار داشته باشید، باید سریع دست بجنبانید.

تصویر روی جلد این نسخه استاندارد دث استرندیگ شامل هیگز با ماسک طلایی می‌شود. این نسخه شامل یک‌سری آیتم‌هایی که برای پیش خرید بازی در نظر گرفته شده هم می‌شود.

بازی دث استرندینگ در سه نسخه مختلف راهی بازار می‌شود و یک نسخه کلکسیونی هم برای آن معرفی شده است. از طرف دیگر این بازی یک باندل پلی استیشن ۴ پرو هم دارد.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید