شرکت سونی به همراه استودیوی بازی‌سازی کوجیما پروداکشنز تریلر سینمایی دث استرندینگ را منتشر کردند. تریلر سینمایی دث استرندینگ ، The Drop نام دارد. تریلر جدید این بازی از جنس گیم‌پلی بازی نیست؛ با این حال فضای بازی را نشان می‌دهد و مشخص می‌کند که روند بازی به چه صورت دنبال می‌شود. در این تریلر، سم را مشاهده می‌کنید که از دست دشمنان فرار می‌کند. او ماموریت دارد که آیتم‌های مختلفی را به شهرهای مختلف برساند و در این راه با خطرات مختلفی روبه‌رو می‌شود.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره دث استرندینگ؛ داستان، شخصیت‌ها، گیم پلی و بیشتر

بازی دث استرندینگ در تاریخ ۱۷ آبان‌ماه برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود. در طول چند ماه گذشته، تریلرها و اطلاعات زیادی از این بازی منتشر شده است. حتی باندل پلی استیشن ۴ پرو این بازی هم معرفی شد که همزمان با عرضه بازی قابل خرید خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر سینمایی دث استرندینگ را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید