شرکت THQ به همراه استودیوی بازی‌سازی Mimimi Games شخصیت جدید دسپرادوز 3 را معرفی کردند. شخصیتی به نام «ایزابل مورو» که حتی تریلر آن هم منتشر شده است. سازندگان بازی درباره شخصیت جدید دسپرادوز 3 می‌گویند:

او در شهر نیواورلئان به دنیا آمده و بزرگ شده است. ایزابل به تکنیک‌ها و فنون یک هنر محلی به نام «وودوو» تسلط دارد. او می‌تواند وارد ذهن دشمنان شود و کارهای آن‌ها را کنترل کند. او حتی می‌تواند یک سرنوشت تاریک میان دو نفر برقرار کند. مثلا اگر گلوی یکی از این دو نفر بریده شد، نفر بعدی هم خون‌ریزی خواهد کرد؛ اما این قدرت‌ها تاثیراتی هم روی ایزابل می‌گذارند. او برای استفاده از قدرت‌های خود باید مقداری از خون خودش را قربانی کند. به همین دلیل استفاده زیاد از این قدرت‌ها موجب مرگ او می‌شود.

شخصیت جدید دسپرادوز 3 معرفی شد

بازی دسپرادوز 3 در سال ۲۰۱۹ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی شخصیت جدید دسپرادوز 3 را ببینید.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید