«جو شلی» (Joe Shely) طراح ارشد بازی دیابلو 4 اعلام کرد خرید آیتم در دیابلو 4 وجود دارد. او به این موضوع اشاره کرد که خرید آیتم در دیابلو 4 شامل آیتم‌های ظاهری می‌شود. این عضو تیم سازنده بازی اعلام کرد که خرید آیتم در دیابلو 4 دقیقا مانند بازی «اورواچ» خواهد بود.

شلی در ادامه صحبت‌هایش گفت که بازی دیابلو 4 مرتب به‌روزرسانی خواهد شد و آیتم‌های مختلفی برای آن منتشر خواهد شد. این آیتم‌ها شامل آیتم‌های ظاهری هم می‌شود. او حتی به این موضوع اشاره کرد که دیابلو ۴ یک بازی پایه خواهد بود و برای آن بسته‌های الحاقی مختلفی منتشر خواهد شد و از همان ابتدای بازی هم می‌شود به خرید آیتم در دیابلو 4 پرداخت.

شلی اعلام کرد که فروش آیتم در بازی شامل قدرت‌ها نمی‌شود و فروش تنها محدود به آیتم‌های ظاهری مانند لباس‌های مختلف می‌شود. هیچ آیتم خریدنی‌ای در بازی وجود ندارد که روی گیم‌پلی تاثیرگذار باشد.

خرید آیتم در دیابلو 4

بحث خرید درون بازی‌ها در طول سال‌های گذشته حاشیه‌های زیادی به راه انداخته است. خرید درون بازی در بازی‌هایی با قیمت ۶۰ دلار هم دیده می‌شوند. خوشبختانه آیتم‌های ظاهری تاثیری روی گیم‌پلی بازی نمی‌گذارند و یک سیستم درآمدزایی بیشتر هم برای توسعه دهندگان ایجاد کرده‌اند. موضوع خرید درون بازی‌ها آن‌قدر جدی شد که حتی پای دولت‌ها را هم به میان کشید. دولت‌های مختلف سعی کردند قوانین خاصی برای پرداخت درون بازی‌ها در نظر بگیرند.

بازی دیابلو 4 برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی معرفی شده است. هنوز مشخص نیست که این بازی در چه تاریخی راهی بازار می‌شود.

منبعDigitalTrends
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید