به نظر می‌رسد که دیگر باید منتظر معرفی Diablo 4 باشیم. در تبلیغی که در آخرین شماره مجله آلمانی GameStar چاپ شده، گفته شده که کتابی منتشر خواهد شد که در آن بیش از ۵۰۰ تصویر هنری از بازی‌های دیابلو، دیابلو ۲، دیابلو ۳ و دیابلو ۴ قرار گرفته است.

حتی مشخص شده که این کتاب در آمازون آلمان به فروش خواهد رفت. هنوز اطلاعات بیشتری از این کتاب و حتی بازی دیابلو ۴ منتشر نشده است. با این حال احتمال دارد که به زودی شاهد معرفی Diablo 4 باشیم. مخصوصا مراسم بلیزکان را هم در پیش داریم.

اوایل سال ۲۰۱۹ مشخص شد که شرکت بلیزارد روی چند پروژه مختلف از دنیای دیابلو کار می‌کند. یکی از این پروژه‌ها بازی موبایل دیابلو ایمورتال و دیگری عرضه نسخه دیجیتالی دیابلو ۱ است. سال گذشته در جریان برگزاری بلیزکان ۲۰۱۸ هم شایعه شده بود که بلیزارد قصد داشته بازی دیابلو ۴ را معرفی کند، اما این اتفاق رخ نداده است. همایش بلیزکان ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۱ آبان‌ماه برگزار می‌شود و به احتمال زیاد شاهد معرفی Diablo 4 خواهیم بود.

هنوز هیچ خبر رسمی و دقیقی از ساخت دیابلو 4 منتشر نشده است. قسمت سوم این مجموعه بازی‌ها در سال ۲۰۱۲ برای کامپیوترهای شخصی و سپس برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم راهی بازار شده بود.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید