بازی دیابلو 4 چند روز پیش رسما معرفی شد. حالا سایت Game Informer گیم پلی دیابلو 4 را منتشر کرده است. ویدیوی گیم پلی دیابلو 4 نزدیک به ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و شامل صحنه‌های هیجان‌انگیزی از روند این بازی خواهد بود. در گیم پلی چهارمین قسمت از این مجموعه بازی‌ها با کلاس Druid مواجه می‌شوید. در این ویدیو به خوبی با نوع حمله‌ها و مهارت‌های دفاعی این کلاس آشنا می‌شوید.

گیم پلی دیابلو 4

بازی دیابلو 4 برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در حال ساخت است، اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. بلیزارد اعلام کرد که روند گیم پلی Diablo 4 و فضای کلی بازی تاریک‌تر از قسمت سوم است و به قسمت‌های اول و دوم نزدیک‌تر شده است. چند وقت پیش هم مشخص شد که این بازی را نمی‌شود به صورت آفلاین بازی کرد و بازیکنان باید همیشه به اینترنت متصل باشند. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده است. با این حال بعید نیست که این بازی یک نسخه برای کنسول‌های نسل بعدی هم داشته باشد. امیدواریم که این بازی در سال ۲۰۲۰ راهی بازار شود. بلیزارد هنوز درباره تاریخ انتشار بازی صحبت نکرده است.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی دیابلو 4 را ببینید.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید