استودیوی بازی‌سازی V1 Interactive و شرکت Private Division از بازی Disintegration رونمایی کردند. بازی Disintegration برای سال ۲۰۲۰ روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.

بازی Disintegration در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد. شرایط آب و هوایی عوض شده و جمعیت بسیار زیاد است. غذا کم شده و ملت‌های مختلف در حال از بین رفتن‌اند. در این شرایط دانشمندان توانسته‌اند مغز انسان‌ها را به داخل ربات‌ها منتقل کنند تا انسان‌ها در این قالب جدید زنده بمانند. اما این اقدام یک آشوب جدید به وجود آورده است. این روش برای ده‌ها سال جوابگو بود؛ اما گروهی از انسان‌ها از این روش سو استفاده می‌کنند و شکلی جدید از انسان‌‌های رباتی را با نام Rayonne به وجود می‌آورند. اتفاقی که باعث می‌شود یک جنگ جهانی شکل بگیرد. نیروهای Rayonne قصد دارند انسان‌های باقی‌مانده را دستگیر کنند و آن‌ها به Rayonne تبدیل کنند. هر کسی هم که مقاومت کند، کشته خواهد شد.

بازی Disintegration

بازیکنان در بازی Disintegration در نقش فردی به نام «رومر» قرار می‌گیرند. او یکی از ربات‌هایی است که نمی‌خواهد به گروه Rayonne اضافه شود و به همین دلیل با آن‌ها مبارزه می‌کند.  بازی دارای بخش داستانی کاملی است در آن در نقش «رومر شوال» قرار می‌گیرید. باید با کمک او و نیروهایی که در اختیار دارد به جنگ بروید.

در ادامه می‌توانید تریلر Disintegration را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید