شرکت بتسدا به همراه استودیوی id Software تریلر Doom 64 را عرضه کردند. تریلر Doom 64 به مناسبت عرضه مجدد این بازی روی کنسول‌های جدید منتشر شده است.

اگر خبرهای مربوط به حوزه بازی را پیگیری کرده باشید، قطعا متوجه شده‌اید که بازی Doom Eternal با تاخیر مواجه شده است و این بازی به جای اینکه در آبان‌ماه راهی بازار شود در اواخر اسفندماه در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. حالا برای اینکه این تاخیر جبران شود، بازی Doom 64 هم همزمان با Doom Eternal راهی بازار خواهد شد. روز گذشته هم تریلر Doom 64 منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

بازی Doom 64 به صورت یک آیتم پیش‌خرید برای بازی Doom Eternal هم در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که این بازی فقط یک پورت ساده از نسخه کامپیوترهای شخصی نیست و از اول ساخته شده است. این بازی در سال ۱۹۹۷ برای نینتندو ۶۴ راهی بازار شده بود و بیش از ۳۰ مرحله را پیش روی گیمرها قرار می‌داد. حالا این بازی با کیفیت بهتری به‌صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. اگر از جمله طرفداران بازی Doom هستید، قطعا این بازی را هم دوست خواهید داشت.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید