شرکت بتسدا به همراه استودیوی بازی‌سازی id Software اعلام کرد که بازی Doom Eternal تاخیر خورده است. این بازی ابتدا قرار بود در تاریخ یکم آذرماه راهی بازار شود. حالا با مشخص‌شدن این‌که بازی Doom Eternal تاخیر خورده است، علاقه‌مندان می‌توانند جدیدترین قسمت از این مجموعه بازی‌ها را در تاریخ یکم فروردین‌ماه سال ۹۹ روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی تجربه کنند. نسخه نینتندو سوییچ این بازی هم مدتی بعد از راهی بازار می‌شود.

بازی Doom Eternal تاخیر خورد؛ اما استودیوی بتسدا اعلام کرد که برای جبران این تاخیر، بازیکنان می‌توانند بازی Doom 64 را برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ تجربه کنند.

مطالب پیشنهادی

استودیوی id Software دلیل تاخیر در عرضه بازی Doom جدید را هم اعلام کرد. این استودیو دلیل این تاخیر را خلق تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای بازیکنان اعلام کرد. این تاخیر برای بالا بردن کیفیت بازی و چکش‌کاری بیشتر آن آن اعلام شده است. به همین دلیل، بازی با چند ماه تاخیر در تاریخ یکم فروردین‌ماه راهی بازار می‌شود. با تاخیر در عرضه بازی Doom Eternal مشخص شد که حالت Invasion هم به بازی اضافه می‌شود. این حالت به‌صورت یک آپدیت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد؛ همچنین اگر این بازی را پیش خرید کنید، بازی Doom 64 را به رایگان دریافت خواهید کرد.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید