در حالی که هنوز قسمت جدید مجموعه بازی‌های عصر اژدها معرفی نشده، خبرهای خوبی از این بازی به گوش نمی‌رسد. در طول هفته گذشته دو نفر از اعضای کلیدی استودیوی BioWare این استودیو را ترک کردند. امروز مشخص شد که تهیه کننده ارشد Dragon Age 4 هم این استودیوی را ترک کرده است. تهیه کننده ارشد Dragon Age 4 این خبر را در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد و گفت که BioWare را پس از ۱۲ سال ترک می‌کند.

تهیه کننده ارشد Dragon Age 4

«فرناندو ملو» تهیه کننده ارشد Dragon Age 4 قبلا در سمت تهیه کننده بازی‌های Dragon Age: Origins و Dragon Age 2 فعالیت کرده بود. سمت او در قسمت چهارم مجموعه بازی‌های عصر اژدها ارتقا پیدا کرد. ملو این خبر را در توییتر اعلام کرد و گفت که از تمام همکاران خود در استودیوی BioWare هم خداحافظی کرده است. او به این موضوع اشاره کرد که قسمت جدید مجموعه بازی‌های عصر اژدها با اسم رمز Morrison در حال ساخت است و یک تجربه بی‌نظیر از این مجموعه را به گیمرها منتقل می‌کند. او گفت که در زمان بی‌کاری قطعا این بازی را تجربه خواهد کرد.  هنوز مشخص نیست که تهیه کننده ارشد Dragon Age 4 به چه استودیویی اضافه می‌شود. روز گذشته مشخص شد که تهیه کننده ارشد Anthem هم استودیوی BioWare را ترک کرده است.

منبعGameInformer
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید