دوربین پیکسل 4

حتما وب‌سایت DxOMark را می‌شناسید؛ مرجع دوربین گوشی‌های موبایل که همه گوشی‌ها را از نظر عکاسی و فیلم‌برداری با جزئیات کامل بررسی می‌کند، به آن‌ها نمره می‌دهد و درنهایت آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. این وب‌سایت در آخرین آزمایش‌هایش که مربوط به گوشی گوگل پیکسل 4 است، این گوشی را به‌صورت کامل از نظر قابلیت‌های عکاسی و فیلم‌برداری موردبررسی قرار داده و امتیاز نهایی دوربین پیکسل 4 را منتشر کرده است.

گوشی پیکسل 4 چند روز پیش به‌صورت رسمی معرفی شد و گوگل هم تبلیغات زیادی پیرامون دوربین این گوشی انجام داد. طبق اطلاعات منتشرشده توسط DxOMark، عملکرد کلی دوربین پیکسل 4 بسیار خوب است. این گوشی می‌تواند تصاویر خیلی خوبی در نور کافی ثبت کند و عکس‌های ثبت‌شده جزئیات خیلی خوبی دارند. DxOMark اشاره کرده است که دوربین دوم (تله) این گوشی عملکرد خیلی خوبی دارد و در شرایطی که نور محیط کافی باشد، عکس‌های خیلی خوبی ثبت می‌کند.

مطالب پیشنهادی

از نظر فیلم‌برداری هم، عملکرد پیکسل 4 خیلی خوب ارزیابی شده است و به لطف لرزشگیر دوربین، فیلم‌های گرفته شده کیفیتی تمیز و با جزئیات زیاد دارند.

اما خوبی‌های دوربین پیکسل 4 به همین‌جا ختم می‌شود. کارشناسان DxOMark هنگام تست کردن دوربین پیکسل 4 متوجه شدند که رنگ‌ها با دقت خیلی زیادی ثبت نمی‌شوند، جزئیات در زوم کم از بین می‌روند و در برخی از تصاویر مقداری به‌هم‌ریختگی دیده می‌شود که مورد آخر در گوشه‌های تصویر بیشتر است.

بیشتر بخوانید: قیمت پیکسل 4 در ایران چقدر است؟

درنهایت وب‌سایت DxOMark به دوربین پیکسل 4 امتیاز ۱۱۲ را داده است که آن را به‌عنوان هشتمین گوشی جهان و در کنار گوشی «هواوی میت 20 پرو» قرار می‌دهد؛ بنابراین گوشی‌هایی مثل «وان پلاس 7 پرو»، «آنر 20 پرو» و «گلکسی S10 پلاس»، همگی دوربین‌های بهتری در مقایسه با گوشی گوگل پیکسل 4 دارند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید