استودیوی Techland در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ نزدیک به ۲۶ دقیقه گیم پلی Dying Light 2 را نشان داد. این گیم‌پلی قبلا پشت درهای بسته در نمایشگاه E3 2019 به برخی رسانه‌ها نشان داده شده بود. در این ویدیو بازیکنان با عواقب  انتخاب‌هایی که در جریان داستان انجام می‌دهند، مواجه می‌شوند. دنیای بازی Dying Light 2 بسیار پویا و تعاملی طراحی شده و هر کاری که بازیکنان در بازی انجام می‌دهند، عواقبی به همراه خواهد داشت. بازی چهار برابر بزرگ‌تر از قسمت اول ساخته شده و به همین دلیل کارهای بسیار زیادی می‌شود در آن انجام داد.

گیم پلی Dying Light 2

داستان بازی به شکلی است که سرنوشت شهر در دستان بازیکنان قرار دارد. پانزده سال از زمانی که مردم به ویروس آلوده شده‌اند می‌گذرد. دنیای انسان‌ها به عصر تاریکی تبدیل شده است. در طول روز انسان‌هایی که سالم مانده‌اند، گروه‌های خلاف‌کار مختلف و جوامعی که زنده مانده‌اند سعی می‌کنند زنده بمانند. همه به دنبال چیزی برای نجات پیدا کردن هستند و اگر لازم باشد دست به خشونت می‌زنند؛ اما در شب زامبی‌ها و انسان‌هایی که آلوده شده‌اند پیدا می‌شوند. آن‌ها به‌راحتی می‌توانند همه‌چیز را نابود کنند. در این بازی در نقش قهرمانی به نام «ایدن کالدول» قرار می‌گیرید که هم جان سالم به در برده و هم آلوده شده است. با این حال آلوده شدن او باعث نشده که کشته شود و در عوض قدرت زیادی به‌دست آورده است. قدرتی که باعث شده او در این دنیای بسیار خطرناک زنده بماند. قهرمان بازی می‌تواند به چیزهایی دسترسی پیدا کند که کسی نمی‌تواند آن‌ها را داشته باشد. می‌تواند وارد مکان‌هایی شود که کسی نمی‌تواند و با قدرت‌های مخصوصی که دارد با خطرات مبارزه کند. شرایط بازی به شکلی دنبال می‌شود که ایدن مجبور می‌شود که انتخاب‌های مختلفی انجام دهد. انتخاب‌هایی که روی او و روی دنیای اطراف تأثیرگذار خواهند بود. سرزمین‌های بسیار زیادی برای کشف کردن وجود دارد و حتی می‌توانید کل بخش داستانی را به‌صورت دونفره و حتی چهارنفره بازی کرد.

بازی Dying Light 2 قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی Dying Light 2 را مشاهده کنید.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید