در حالی که پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت تا سال آینده راهی بازار نمی‌شوند، کار ساخت بازی برای این پلتفرم‌های جدید شروع شده است. امروز هم مشخص شد که بازی های نسل بعدی EA در حال ساخت هستند. در جریان جلسه مالی این شرکت مشخص شد که بازی های نسل بعدی EA از هم اکنون در حال ساخت هستند و این شرکت کار روی نسل بعدی را شروع کرده است.

بازی های نسل بعد EA در حالی ساخته می‌شوند که هنوز تاریخ عرضه پلی استیشن 5 مشخص نشده و تنها می‌دانیم که ایکس باکس اسکارلت در اواخر سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. با این حال «بلیک جورگنسن» از این شرکت گفته که آن‌ها به سختی روی ساخت بازی‌های نسل بعد کار می‌کنند.

بازی های نسل بعدی EA

چند وقت پیش هم گروهی دیگر از بازی‌سازان اعلام کرده بودند که روی بازی‌های نسل بعدی کار می‌کنند. حتی «آتسوشی اینابا» رییس استودیوی بازی‌سازی Platinum Games هم اعلام کرده بود که در حال ساخت بازی برای نسل بعدی هستند، اما کنسول‌های نسل بعد واقعا شبیه به هم هستند و تفاوتی ندارند. او گفته بود که این کنسول‌ها به جز قدرت سخت افزاری بیشتر نوآوری خاصی ندارند.

موضوع سخت افزار و قیمت کنسول‌های نسل برای خیلی از بازیکنان جذاب است. با این حال هنوز اطلاعات رسمی از قیمت و سخت افزار این کنسول‌ها منتشر نشده است.


منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید