استودیوی Paradox Interactive به همراه استودیوی Romero Games اولین گیم‌پلی بازی Empire of Sin را منتشر کردند. این بازی استراتژی در دهه ۱۹۲۰ میلادی در شیکاگو رخ می‌دهد. بازی Empire of Sin بازیکنان را به قلب گروه‌های خلافکاری و مافیایی دهه ۱۹۲۰ شیکاگو می‌برد. بازی در فضایی نوآر در جریان است و سعی کرده اتمسفر فیلم‌های آن زمان را حفظ کند.

در بازی Empire of Sin باید امپراتوری خلافکاری خود را شکل دهید و آن را بزرگ‌تر کنید. باید تیمی از افرادی که به شما وفادار هستند را بسازید تا بتوانند خیابان‌ها را کنترل کنند. زمانی که اسمی برای خود دست‌وپا کردید می‌توانید سرزمین‌های خود را بیشتر کنید و مکان‌های بیشتری را به کنترل خود دربیاورید.

بازی Empire of Sin

گیم‌پلی بازی بر اساس استراتژی نوبتی ساخته شده و باید با استراتژی‌های که در نظر می‌گیرید مأموریت‌ها را به‌پایان برسانید. شهر شیکاگو در این بازی به شکل خوبی شبیه‌سازی‌شده و تقریبا با هر چیزی در این شهر می‌توانید ارتباط برقرار کنید. می‌توانید گروهی قدرتمند بسازید، به پلیس‌ها رشوه دهید و از بازار سیاه جنس‌های مختلف تهیه کنید. همیشه سعی کنید که دشمنان را نزدیک خود نگه دارید و سعی کنید از کار آن‌ها با خبر شوید.

بازی Empire of Sin در بهار سال ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر Empire of Sin را مشاهده کنید.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید