بخش مربیگری فیفا 20 با تغییرات اساسی مواجه شده و زمین تا آسمان با فیفا 19 متفاوت است. زمانی که این بازی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر شود، متوجه همه این تغییرات خواهید شد. بخش مربیگری در طول دو سال گذشته تقریبا بدون تغییر مانده بود. حالا قرار است ویژگی‌هایی مانند کنفرانس خبری کاملا داینامیک و به‌روزرسانی بازیکنان به قسمت مربیگری فیفا 20 اضافه شود. شرکت الکترونیک آرتز به تازگی به تغییرات کلی بخش مربیگیری فیفا 20 اشاره کرده است.

در بلاگ الکترونیک آرتز گفته شده که :

دید ما این بوده که جانی دوباره به قسمت مربیگری فیفا 20 ببخشیم. تغییرات از جهات مختلف بوده‌اند. مثلا قبل و بعد از هر مسابقه یک کنفرانس خبری برگزار می‌شود و بازیکنان در آن باید دیالوگ‌ها را هوشمندانه انتخاب کنند. این قسمت شامل یک مصاحبه کاملا داینامیک با خبرنگاران می‌شود. قبل از مسابقه‌ها و بعد از مسابقه‌های بزرگ با این مصاحبه‌ها مواجه می‌شوید. خبرنگاران سوالات مختلفی می‌پرسند. نسبت به بازی‌ای که کرده باشید، سوالات متفاوت است.

چنین تعاملی را مربی با بازیکنان خواهد داشت. در محیطی شبیه به پیام‌رسان، مربی با بازیکنان صحبت می‌کند. الکترونیک آرتز در این‌باره می‌گوید:

مربی باید با درخواست‌های مختلف سر و کله بزند. بعضی بازیکنان خوشحال هستند و برخی بازیکنان ناراحت. باید سعی کنید ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کنید. باید راهی برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان داشته باشید. یا می‌توانید مستقیم با بازیکنان صحبت کنید و به آن‌ها دستور دهید یا می‌توانید به شکلی دیگر عمل کنید.

بخش مربیگری FIFA 20

سیستم جدیدی که برای مربیگری فیفا 20 در نظر گرفته شده خیلی به اخلاقیات وابسته است. موضوعی که می‌تواند روی فیفا 20 تأثیرگذار باشد. چه در کنفرانس‌ها و چه در گفت‌وگوهای یک‌نفره با بازیکنان با این سیستم اخلاقیات مواجه می‌شوید. صحبت‌های شما می‌تواند روی یک بازیکن یا روی تمام تیم تأثیرگذار باشند. اگر به بهترین روش با بازیکنان برخورد کنید، عملکرد آن‌ها بهتر می‌شود. پس باید سعی کنید که در شرایط مختلف بهترین جواب را بدهید.

یکی دیگر از تغییرات بزرگ بخش مربیگری در فیفا 20 به پتانسیل‌های دینامیک بازیکنان بستگی دارد. مثلا بازیکنان جوان‌تر پتانسیل بیشتری دارند و به‌راحتی می‌توانید عملکرد آن‌ها را تغییر دهید. مثلا اگر یک مهاجم جوان‌ دارید که در ابتدای فصل گل می‌زند، می‌توانید امیدوار باشید که او در آخر فصل به یک ستاره تبدیل خواهد شد. اما پتانسیل بازیکنانی که سن بیشتری دارند کم‌تر می‌شود و کمتر می‌توان در آن‌ها تغییر ایجاد کرد.

مربیگری FIFA 20

در کنار این تغییرات، بخش مربیگری فیفا 20 با تغییرات کوچک‌تری هم همراه بوده است. این تغییرات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • امکان شخصی‌سازی مربی‌ها وجود دارد. شخصی‌سازی شخصیت در تمام قسمت‌های فیفا 20 وجود دارد و در قسمت مربیگری هم می‌توانید مربی خود را درست کنید. می‌توانید زن یا مردم بودن آن را انتخاب کنید و ظاهر او را هم تغییر دهید. مربی زن برای اولین بار است که در مجموعه بازی‌ها فیفا دیده می‌شود.
  • رابط کاربری بازی در لیگ‌های مختلف تغییر می‌کند. مثلا اگر در لیک برتر، لالیگا، بندسلیگا و MLS مربی باشید، رابط کاربری بازی هم به سبک این لیگ‌ها تغییر می‌کند.
  • قسمت اخبار و اسکرین‌شات‌ها و به‌روزرسان‌های هم تغییر کرده است.
  • در کل بازی فیفا 20 در قسمت‌های مختلف با تغییرات بسیار زیادی همراه بوده است. تغییراتی که در تمام قسمت‌ها و حالت‌های بازی از جمله فیفا آلتیمیت تیم، پرو کلاب‌ها و ولتا دیده می‌شود. این بازی در تاریخ ۲۷ سپتامبر یا ۵ مهر ماه برای پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌شود.
نویسندهGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید