در باکس آفیس این هفته انیمیشن Frozen 2 توانست به پرفروش‌ترین آمریکای شمالی تبدیل شود و جایگاه اول باکس آفیس در این کشور را به خود اختصاص دهد. این فیلم در آمریکا ۱۲۷ میلیون دلار فروش داشت. انیمیشن فروزن 2 در ۴۴۴۰ سینما به نمایش درآمد و توانست به سومین انیمیشن پرفروش تاریخ در ماه نوامبر تبدیل شود و پشت سر انیمیشن‌های Incredibles 2 و Finding Dory قرار گرفت. انیمیشن Frozen 2 در خارج از آمریکا هم فروش خوبی را تجربه کرد. این انیمیشن در خارج از آمریکا به فروش ۲۲۳ میلیون دلاری رسید تا فروش جهانی آن به ۳۵۰ میلیون دلار برسد. تا اینجای سال ۲۰۱۹ پنج فیلم شرکت دیزنی توانسته‌اند به فروش بالای یک میلیارد دلار برسند، احتمال دارد که Frozen 2 ششمین فیلم این شرکت باشد که در سال ۲۰۱۹ به فروش بالای یک میلیارد دلار می‌رسد.

انیمیشن Frozen 2

یکی دیگر از جدیدترین فیلم‌های این هفته Ford v Ferrari بود که در جایگاه دوم باکس آفیس داخل آمریکا قرار گرفت. این فیلم با فروش داخل آمریکای ۱۶ میلیون دلاری مواجه شد و فروش خارج از آمریکای آن در هفته گذشته هم ۵۷ میلیون دلار بود.

جدیدترین فیلم شرکت سونی که A Beautiful Day in the Neighborhood نام دارد هم این هفته اکران شد و در مکان سوم جدول باکس آفیس کشور آمریکا قرار گرفت. فیلمی که در آن «تام هنکس» بازی کرده است. فروش این فیلم در هفته اول اکران به ۱۳٫۵ میلیون دلار در داخل آمریکا رسید. فیلمی که در ۳۲۳۵ سالن به نمایش درآمد. انتظار می‌رود که این فیلم در طول هفته‌های آینده فروش بهتری را تجربه کند.

یکی دیگر از فیلم‌های جدید این هفته هم 21Bridges نام دارد. فیلمی که در آن «چادویک بوزمن» بازی می‌کند. این فیلم با فروش ۹٫۲ میلیون دلاری در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس داخل آمریکا قرار گرفت. این فیلم هم در ۲۶۶۵ سالن اکران شده بود. لازم به ذکر است که «برادران روسو» تهیه کننده این فیلم بودند.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید