پیشرفت فناوری و تولید برنامه‌های جذاب با سرعت بالایی در حال انجام است و همواره شاهد اتفاقات تازه‌ای هستیم. یکی از امکاناتی که توسط توسعه‌دهندگان برنامه‌ها قابل اجرا شده را می‌توان تغییر صدا دانست که هم می‌تواند مزیت داشته باشد و هم نمی‌توان معایب آن را از یاد برد. ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین برنامه های تغییر صدای اندروید را به شما معرفی کنیم که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند و می‌توانند به شما در تغییر صدا برای مقاصد مختلف همانند سرگرمی و شوخی با دوستانتان کمک کنند.

برنامه Squeak Voice Changer

برنامه های تغییر صدا اندروید - 1

برنامه Squeak Voice Changer به راحتی صدای شما را دریافت کرده و آن را به صدای یکی از شخصیت‌ها تبدیل خواهد کرد؛ توجه داشته باشید شخصیت این افراد، جذابیت خاص خود را دارند و می‌توانند شما را به خوبی سرگرم نمایند.

مطالب پیشنهادی

فایل صوتی نهایی که شما دریافت خواهید کرد، دقیق و بدون مشکل خواهد بود، اما تبدیل صدای شما به یکی از شخصیت‌ها، نیازمند زمان خواهد بود که نسبت مستقیم با زمان مکالمه شما دارد. توجه داشته باشید هیچ محدودیتی در مدت زمان ایجاد فایل‌های صوتی وجود ندارد و در ادامه می‌توانید فایل صوتی جدید را که توسط برنامه تغییر صدا ویرایش شده دانلود و اشتراک‌گذاری کنید.

توجه داشته باشید که در نسخه رایگان به تعداد محدودی از کاراکترها دسترسی خواهید داشت، بنابراین اگر می‌خواهید تمام شخصیت‌ها در برنامه تغییر صدا در اختیار شما قرار داشته باشند، باید نسخه پیشرفته را خریداری کنید. بد نیست بدانید این برنامه در نسخه رایگان اقدام به نمایش تبلیغات خواهد کرد تا بتواند درآمد به دست آورد، اما در نسخه پیشرفته که بابت آن پول پرداخت کرده‌اید، هیچ گونه تبلیغاتی مشاهده نخواهید کرد.

لینک دانلود برنامه Squeak Voice Changer

برنامه Narrators Voice

برنامه های تغییر صدا اندروید - 2

برنامه Narrators Voice اقدام به افزودن برخی ویژگی‌ها به صدای ضبط شده خواهد کرد. البته شما می‌توانید فایل مورد نظرتان را ذخیره و اشتراک‌گذاری کنید، اما همچنین اجازه می‌دهد یک فایل متنی با کلماتی که می‌خواهید بگویید هم اضافه کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد برنامه تغییر صدا Narrators Voice را می‌توان قابلیت ترجمه داخلی دانست. پس از پایان ضبط، می‌توانید زبان خروجی و همچنین صدای موردنظر خود را انتخاب نمایید. بد نیست بدانید گزینه‌های بیشتری هم در برنامه Narrators Voice در اختیارتان قرار دارد. در حالت کلی می‌توان برنامه تغییر صدا Narrators Voice را به عنوان یکی از برنامه‌هایی معرفی کرد که قابلیت‌های ویژه آن در تغییر صدا، می‌تواند لحظات شاد و خوبی را برای شما رقم بزند.

لینک دانلود برنامه Narrators Voice

برنامه VoiceFX

برنامه های تغییر صدا اندروید - 3

یکی دیگر از بهترین برنامه‌های تغییر صدا را می‌توان VoiceFX دانست که توانسته نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. اگر بخواهیم از ویژگی‌های معمولی ضبط صدا و اشتراک‌گذاری فایل نهایی عبور کنیم، می‌توان گفت VoiceFX قابلیت‌های دیگری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد که جذابیت کار تغییر صدا را افزایش می‌دهد. همچنین یک گزینه پخش هم وجود دارد تا بتوانید قبل از تایید نهایی، تغییرات انجام شده روی صدا را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. فقط باید URL سفارشی را تایپ کنید و هر آن چه را که می‌گویید با تغییرات موردنظرتان تایید کنید تا فایل نهایی در دسترس شما قرار گیرد.

لینک دانلود برنامه VoiceFX

برنامه Voice Changer with Effects

برنامه های تغییر صدا اندروید - 4

یکی از برنامه های تغییر صدا که محبوبیت بسیار زیادی دارد و توانسته بیشتر از 50 میلیون بار دانلود شود، Voice Changer with Effects است. بر اساس اطلاعات موجود، این برنامه در حدود 50 جلوه متفاوت داشته که با استفاده از آن‌ها می‌توانید صدای خود را تغییر دهید.

اینطور که پیداست، برنامه Voice Changer with Effects تمام افکت‌ها را با کلمات لیست خواهد کرد و عملکردی مشابه برنامه Squeak دارد. بد نیست بدانید برنامه Voice Changer with Effects دارای یک برگه به منظور مرور تمام فایل‌های ضبط شده در گذشته است.

در کنار تمام توانایی‌های برنامه در ذخیره‌سازی یا ارسال فایل‌ها، می‌توانید هر کدام از صداهای تغییر یافته را در فیسبوک هم ارسال کنید. لازم به ذکر است امکان انتخاب صدای تغییریافته به آهنگ زنگ هم وجود دارد.

لینک دانلود برنامه Voice Changer with Effects

برنامه Voice Changer by AndroidRock

برنامه های تغییر صدا اندروید - 5

شاید نتوان برنامه Voice Changer by AndroidRock را برابر با مورد قبل دانست. در حقیقت این برنامه نسبت به سایر موارد دارای ویژگی‌های کمتری است، اما از رابط کاربری دوستانه‌تری برخوردار است.

این برنامه به صورت رایگان در دسترس قرار دارد، اما تبلیغات آن زیاد است و کسانی که قصد دانلود آن را دارند، نباید مشکلی با نمایش تبلیغات داشته باشند. در حقیقت یک نسخه پیشرفته هم از برنامه تغییر صدا Voice Changer by AndroidRock در دسترس قرار دارد، اما باید برای داشتن آن، هزینه کنید که بر اساس اطلاعات موجود، افراد زیادی علاقه‌مند به پرداخت هزینه نیستند و ترجیح می‌دهند تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود را تحمل کنند.

لینک دانلود برنامه Voice Changer by AndroidRock

برنامه Studio Voice Changer

برنامه های تغییر صدا اندروید - 6

اگر نگاهی سطحی به برنامه Studio Voice Changer داشته باشیم، می‌توان گفت اپلیکیشن Studio Voice Changer شباهت زیادی به سایر موارد گفته شده در این مقاله دارد، اما حاوی ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود آن را در یک بخش دیگر از ذهن قرار دهیم. بر اساس اطلاعات موجود، به جای این که فقط روی تغییر صدا تمرکز کند و صدای شما را به صدای شخصیت‌های مختلف تغییر دهد، یک تجربه استودیوی موسیقی هم است.

اینطور که پیداست، صدای شما به گونه‌ای تغییر پیدا خواهد کرد که گویی در یک استودیو ضبط شده و این مسئله می‌تواند نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند و تاثیر زیادی روی ذهن مخاطبین داشته باشد. همچنین امکان ایجاد تغییراتی همانند سریع یا کند کردن ضبط صدا هم وجود دارد.

لینک دانلود برنامه Studio Voice Changer

جمع‌بندی

تمام برنامه‌های ضبط صدا که در این مقاله معرفی شدند، ویژگی‌های مشابه هم دارند، بنابراین کافی است یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و کار خود را برای تغییر صدا آغاز نمایید. اکثر برنامه‌های تغییر صدا به صورت رایگان در دسترس قرار دارند و می‌توانید آن‌ها را دانلود و مورد بررسی قرار دهید و با حذف برنامه‌هایی که نمی‌توانند رضایت شما را جلب کنند، در نهایت به برنامه تغییر صدا مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید