باز هم وقتش رسید! وقت نگارش یکی دیگر از مقالات در مجموعه غنی و کامل معرفی «بهترین بازی‌های هفته»! اگر به دنبال پنج بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستید که هفته گذشته گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل را تسخیر کردند و بهترین بازی‌ها بودند، جای درستی آمدید. خوش به حالتان! در این مقاله ما تمام بازی‌ها را بررسی و پنج بازی برتر هفته را به شما معرفی می‌کنیم تا دانلود کنید و لذت ببرید. این هفته با بهترین بازی های هفته سوم آذر ماه با شما هستیم، بازی‌هایی از هر سبک و ژانری که گیم‌پلی و طراحی آن‌ها فوق‌العاده جذاب است.

با ما همراه باشید!

معرفی بهترین بازی های هفته سوم آذر ماه

بازی‌های FMV هم‌چنان پیشرفت می‌کنند. تولیدات با کیفیت و نوشتن داستان‌ها واقعا این بازی‌ها را به سطحی جدید برده است که هیچ‌کس تصوری هم از آن نداشته است. یکی از بهترین بازی های هفته سوم آذر ، بازی The Complex در اصل یک فیلم سینمایی برجسته با سیستم تصمیم‌گیری از چپ به راست است که ساده به نظر می‌رسد. اما این بازی شما را در یک تریلر جذاب علمی تخیلی غرق می‌کند.

The Complex

بازی‌های FMV هم‌چنان پیشرفت می‌کنند. تولیدات با کیفیت و نوشتن داستان‌ها واقعا این بازی‌ها را به سطحی جدید برده است که هیچ‌کس تصوری هم از آن نداشته است. یکی از بهترین بازی های هفته سوم آذر ، بازی The Complex در اصل یک فیلم سینمایی برجسته با سیستم تصمیم‌گیری از چپ به راست است که ساده به نظر می‌رسد. اما این بازی شما را در یک تریلر جذاب علمی تخیلی غرق می‌کند.

نکته

در بازی‌های (FMV (Full Motion Video شما در حال دیدن یک فیلم هستید که خودتان کنترل وقایع را به دست می‌گیرید، تصمیماتی می‌گیرید و انتخاب‌هایی می‌کنید که روی جریان بازی تاثیر خواهد گذاشت و همه این بازی‌های تعاملی (Interaction) هستند.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۲

Startup Panic

یکی دیگر از بهترین بازی های هفته سوم آذر بازی Startup Panic است که در نگاه اول تفاوت زیادی با بازی‌های قبل از آن ندارد. جایی که این بازی در آن سرآمد است و فرق دارد، این است که بازی حول محور داستانی قوسی‌شکل (با شش پایان) شکل گرفته و حس شوخ‌طبعی و عدم ترس در مورد چرخش از یک طرف به طرف دیگر، از اساس این بازی است. هکرها، دزدان دریایی، تهدید به آدم‌ربایی همه در این بازی دیده می‌شوند.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۳

Million Dungeon

بازی‌های تطبیقی سه‌تایی معمولا از ژانر خود خارج می‌شوند و در همه بازی‌ها راه پیدا می‌کنند و بدون چنین اتفاقی، بازی‌های خارق‌العاده‌ای مثل Puzzle Quest یا Henry Hatsworth و در واقع Million Dungeon تولید نمی‌شدند. بازی «سیاه‌چاله میلیونی»، یکی از بهترین بازی های هفته سوم آذر ، از تکنیک «جفت‌شدن برای حمله» که اکنون رایج‌تر است استفاده می‌کند. اما در اصل بر پایه بازی‌های روگ‌لایک و نقش‌آفرینی ساخته شده است. این بازی جذاب است و استایل هنری فوق‌العاده‌ای دارد. اگر به بازی‌های سیاهچاله‌ای علاقه دارید و کند و کاو در سیاه‌چاله‌ها برایتان جذاب است و از سبک بازی‌های تطبیقی سه‌تایی هم خوشتان می‌آید، پس این بازی دقیقا همان چیزی است که می‌خواهید.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۴

Donut County

این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های هفته سوم آذر و یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ است. گرافیک این بازی عالی است و بازی Donut County تولید استودیوی بازی‌سازی Ben Esposito بالاخره برای اندروید عرضه شده است. «شهر دونات» یک بازی کوچک خارق‌العاده است که در آن شما به عنوان یک خائن گماشته توسط یک راکون، حفره‌ای را کنترل می‌کنید و با بلعیدن هر وسیله در هر سطح، آن را بزرگ و بزرگ‌تر می‌کنید. از بسیاری جهات این بازی شبیه Katamari و یک بازی رنگارنگ و سرگرم‌کننده است و این بازی یکی از آن گزینه‌هایی است که بارها به آن باز خواهید گشت و بازی خواهید کرد.

بهترین بازی های هفته سوم آذر - ۵

Clusterduck

هدف بازی Clusterduck بی‌نهایت ساده است: شما باید تا جایی که می‌توانید اردک پرورش دهید. در این بازی که یکی از بهترین بازی های هفته سوم آذر ماه است، باید اردک‌های زیادی پرورش دهید و هر چه تعداد این اردک‌ها بیشتر شود، بازی عجیب و غریب‌تر می‌شود و جهش‌های عجیب و غریب رخ می‌دهد. با ظهور اعضای جدید بدن آن‌ها، اردک‌های بی‌شمار متفاوتی را آزاد خواهید کرد و آیا می‌توانید همه آن‌ها را کنترل کنید؟ این بازی یک نسخه سرگرم‌کننده، به طرزی احمقانه غیرعادی و البته رایگان است و یکی از بازی‌هایی است که حتما باید آن را دانلود کنید.

نظر شما درباره بهترین بازی های هفته سوم آذر چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید