باز هم وقتش رسید! وقت نگارش یکی دیگر از مقالات در مجموعه غنی و کامل معرفی «بهترین بازی‌های هفته»! اگر به دنبال پنج بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستید که هفته گذشته گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل را تسخیر کردند و بهترین بازی‌ها بودند، جای درستی آمدید. خوش به حالتان! در این مقاله ما تمام بازی‌ها را بررسی و پنج بازی برتر هفته را به شما معرفی می‌کنیم تا دانلود کنید و لذت ببرید. این هفته با بهترین بازی های هفته دوم بهمن ماه، آخرین زمستان قرن با شما هستیم، بازی‌هایی از هر سبک و ژانری که گیم‌پلی و طراحی آن‌ها فوق‌العاده جذاب است.

با ما همراه باشید!

معرفی بهترین بازی های هفته دوم بهمن ماه

بهترین بازی های هفته دوم بهمن - ۱

321 Shootout

طی چند سال اخیر تعداد بازی‌های شوتر که به گوشی‌های هوشمند راه پیدا می‌کنند، افزایش پیدا کرده و این وفور به دلیل محبوبیت بازی Call of Duty و سبک Battle Royale است یا فقط به این دلیل است که صفحه‌های گوشی بزرگ‌تر شدند و کنترل بازی ساده‌تر می‌شود. به هر دلیلی که هست، بازی Shootout 321 هم یکی از بهترین بازی های هفته دوم بهمن ماه است و یک بازی شوتر اول شخص است و با ظاهر زیبا و سبک مینیمالیستی عالی است و گیم‌پلی فوق‌العاده‌ای دارد.

چیزی که در مورد بازی‌های شوتر اول شخص وجود دارد این است که این سبک به زمان‌های بسیار قدیم برمی‌گردد و بازی‌‌هایی FPS مثل Goldeneye و Timesplitters طراحی بصری جذابی داشتند و از بازی کردن با آن‌ها لذت می‌بردیم. این بازی یکی از بهترین بازی های هفته دوم بهمن است، البته طراحی و سبک آن کمی قدیمی است و اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، گزینه جذابی است.

بهترین بازی های هفته دوم بهمن - ۲

Bless Mobile

مجموعه بازی‌های Bless خیلی مشهور نیستند، اما با نگاهی به بازی‌های Bless Online و Bless Unleashed به راحتی می‌توان فهمید این مجموعه چطور به مارکت بازی‌های موبایل راه پیدا کرده و بازی Bless Mobile چطور به یکی از بهترین بازی های هفته دوم بهمن ماه تبدیل شده است. این بازی تمام ویژگی‌هایی را دارد که از یک بازی مبارزه‌ای چند نفره آنلاین و نفر به نفر انتظار دارید. این بازی سیستم‌های مبارزه‌ای مختلف دارد که همه را در یک بازی و مثل یک جعبه هدیه شیرین و جذاب جمع‌آوری کرده و هیچ ایرادی به آن وارد نیست. این بازی به راحتی و روان اجرا می‌شود و یکی از بهترین گزینه‌ها برای تفریح این هفته است.

بهترین بازی های هفته دوم بهمن - ۳

Micetopia

بازی Micetpoia یک بازی جذاب با سبک مترویدوانیاست که در آن نقش یک موش جنگجو را بر عهده دارید و باید در یک پادشاهی سفر کنید تا آن را از چنگ نیروهای تاریک و شیطانی نجات دهید. این بازی با تمام ویژگی‌های نرمال مترویدوانیا همراه است؛ اکتشافات با مکانیک آنلاک کردن جهانی در حال گسترش و پر از اسرار. این بازی قبلا در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر و با استقبال خوبی روبرو شده است و یکی از بهترین بازی های هفته دوم بهمن است.

بهترین بازی های هفته دوم بهمن - ۴

Pink

«بارت بونته» (Bart Bonte) با یک بازی رنگی دیگر برگشته است. این بار رنگ صورتی را برای بازی خود انتخاب کرده است. این بار بازی Pink است و یکی از بهترین بازی های هفته دوم بهمن شناخته شده است. اگر تا به حال حتی یکی از بازی‌های این مجموعه را امتحان کرده باشید، می‌دانید چه انتظاری باید داشته باشید؛ معماهایی به شما داده می‌شود که باید با صفحه‌نمایش تعامل داشته باشید تا همه به رنگی که هدف بازی است تغییر کند. وقتی سعی می‌کنید مرحله‌ای را رد کنید، با ضربه زدن روی کلیدهای روشنایی، ضربه زدن روی اعداد، منفجر کردن موانع و موارد دیگر عمل می‌کنید. این بازی رایگان است و هیچ بهانه‌ای برای دانلود نکردن آن ندارید.

بهترین بازی های هفته دوم بهمن - ۵

Ammo Pigs: Cocked and Loaded

سومین بازی در مجموعه Ammo Pigs این هفته منتشر شده است. بازی Ammo Pigs: Cocked and Loaded ترکیبی از سبک شوتر و سکوبازی کلاسیک با موسیقی متن و گیم‌پلی سرگرم‌کننده، ساده و جذاب است و به همین دلیل در فهرست بهترین بازی های هفته دوم بهمن ماه قرار گرفته است. اگر از دو بازی قبلی این مجموعه لذت بردید، برای دانلود کردن این گزینه هم شک نکنید. تعداد بازی‌هایی که استودیوی بازی‌سازی Cascadia می‌تواند در هر سال بسازد، واقعا حیرت‌انگیز است. این استودیو دو بازی Moon Raider و Mighty Aphid را هم سال پیش منتشر کردند و به نظر نمی‌رسد امسال تصمیم گرفته باشند کارشان را کم کنند.

نظر شما درباره بهترین بازی های هفته دوم بهمن چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید