به تابستان خوش آمدید 🙂 یک بار دیگر نوبت معرفی بازی‌های جذاب است و این بار در اولین هفته تابستان، با بهترین بازی های هفته اول تیر با شما هستیم. اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید، اول هر هفته پنج بازی برتری را معرفی می‌کنیم که هفته گذشته در گوگل پلی و اپ استور اپل غوغا کردند و بالاترین تعداد دانلود و بالاترین نظرات مثبت را داشتند.

در این بازی‌ها، ژانرها و سبک‌های مختلفی را معرفی می‌کنیم تا هر کس با هر سلیقه و علاقه‌ای، بازی مورد نظر خود را دانلود کند و لذت ببرد.

با بهترین بازی های هفته اول تیر با ما همراه باشید.

معرفی بهترین بازی های هفته اول تیر

بهترین بازی های هفته اول تیر - ۱

Endurance

ژانر: اکشن، ماجراجویی، نقش‌آفرینی، شوتر

توسعه‌دهنده «ایوان پاناسنکو» با بازی بعدی خود بازگشته و این بار بازی اکشن و جذابی را معرفی کرد که قرار بود پیش‌درآمد بازی Ailment باشد که سال ۲۰۱۹ معرفی شد، اما ظاهرا بعدا به دنباله بازی تبدیل شد. بازی Endurance (استقامت)، استقامت شما را در برابر نیروهایی قرار می‌دهد که پیش‌تر هم‌پیمان شما بودند اما حالا به ویروسی کشنده آلوده شدند که کشتی را تحت‌الشعاع قرار دادند و به فساد و سرکشی دچار شدند.

همانطور که بعدا مشخص می‌شود، این کشتی بسیار عظیم و تقریبا پر از سرنشین است. بنابراین باید شخصیت بازی و تجهیزات را به نحوی کنترل کنید تا در امان بمانید و قبل از اینکه دیر شود و شما هم آلوده شوید، در زمان مناسب از کشتی خارج شوید.

این بازی رایگان است و می‌توانید همین امروز آن را در گوگل پلی و اپ استور اپل دانلود کنید.

بهترین بازی های هفته اول تیر - 2

Ruinverse

ژانر: نقش‌آفرینی

اگر خاطرتان باشد، این بازی هفته گذشته هم معرفی شد، اما این هفته هم جزو بهترین بازی های هفته اول تیر است و آخرین شاهکار Kemco به حساب می‌آید. این بازی که سبک نقش‌آفرینی دارد، داستان دختر جوانی را دنبال می‌کند که دو روح دارد و باید سفری پر خطر را آغاز کند. هر کدام از روح‌های وجود او، توانایی‌های مبارزه‌ای متفاوتی دارند؛ یکی از آن‌ها برای مبارزات فیزیکی و دیگری مهارت‌های ذهنی بیشتر دارد. با این حال، گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی و تغییر وجود دارد که با استفاده از درخت گسترده مهارت‌ها و توانایی‌ها می‌توانید به آن‌ها برسید.

اگرچه Kemco قطعا برای ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی شهرت و موفقیت زیادی دارد و از سبک رترو هم در بازی‌ها زیاد استفاده می‌کند، اما همیشه یک یا دو ویژگی عمده دارند که بازی‌های جدیدشان را از گزینه‌های دیگر کارنامه کاری‌شان جدا می‌کند. در این مورد، علاوه بر درخت مهارت‌ها، باید به این نکته اشاره کنم که مبارزات و همراهی در این بازی واقعا جذاب است. چیزی است که در کارهای قبلی‌شان دیده شده بود، اما در بازی جدید بی‌رقابت است.

بهترین بازی های هفته اول تیر - 3

Slay the Spire

ژانر: مبارزه‌ای کارتی

بازی Slay The Spire سرانجام برای گوشی‌های موبایل عرضه شد و بدون شک یکی از بهترین بازی های هفته اول تیر است. این بازی بی‌نهایت مهم است و مطمئنم الان که این مقاله را می‌خوانید، بازی‌های بسیار زیادی را تجربه کردید که از این بازی الهام گرفته‌اند. اگر هنوز این بازی را امتحان نکردید، به خصوص اگر هیچ‌کدام از همتایان این بازی را تجربه نکردید، این بازی را دانلود کنید و لذت ببرید.

این بازی هنوز روی گوگل پلی قرار نگرفته است.

بهترین بازی های هفته اول تیر - ۴

StoneAge World

ژانر: چندنفره، نقش‌آفرینی

یکی دیگر از بهترین بازی های هفته اول تیر ، بازی ماقبل تاریخی چندنفره StoneAge World است که نسخه مدرن یکی از بازی‌های ۲۰ ساله است که به عصر جدید راه پیدا کرده است.

این بازی درباره رام کردن اژدهایان است که بیش از ۲۵۰ نوع اژدها در این بازی وجود دارد و طوری طراحی شده که از کودکان تا بزرگسالان بتوانند از آن لذت ببرند. اگرچه تعداد زیادی بازی چند نفره گسترده وجود دارد، اما همیشه دیدن بازی‌های رنگین‌تر، روشن‌تر و کاربر پسندتری که وارد مارکت می‌شوند، با استقابل خوبی روبرو می‌شوند.

همانطور که احتمالا انتظار دارید، این بازی رایگان است و می‌توانید به راحتی آن را از گوگل پلی یا اپ استور اپل دانلود کنید.

بهترین بازی های هفته اول تیر - 5

Shadow Frog

ژانر: اکشن، سکوبازی

هر از گاهی بازی‌های پیکسلی سکوبازی معرفی می‌شوند که حس و حال بازی‌های قدیمی را تداعی کنند. بازی Shadow Frog یکی از بهترین بازی های هفته اول تیر است که این ویژگی را دارد. این بازی سکوبازی است که از سرعت خوبی برخوردار است و مدت کوتاهی بعد از شروع بازی، پاداش‌ها را دریافت می‌کنید و انگیزه دو چندان می‌گیرید. این بازی آخرین محصول OddRok، سازنده بازی فوق‌العاده Early Worm است. در بازی Shadow Frog یک قورباغه کوچک پیکسلی را هدایت می‌کنید و همزمان باید سه کلید را پیدا کنید، سایه‌ها را فریب دهید و نمیرید.

این بازی هم رایگان است و اگر از سبک بازی‌های سکوبازی و اکشن خوشتان می‌آید، این بازی را دانلود کنید و لذت ببرید.

این بازی هنوز روی گوگل پلی قرار نگرفته است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 🙂

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید