شنبه دیگری از راه رسید و با یکی دیگر از مقالات بهترین بازی‌های هفته در خدمت شما هستیم. بازی‌های موبایل طی سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کردند و شرکت‌ها و افراد زیادی دست به طراحی و ساخت بازی می‌زنند. در مقالات معرفی بازی‌های هر هفته، پنج بازی برتر که در گوگل پلی و اپ استور اپل غوغا کردند را به شما معرفی می‌کنیم. این هفته هم نوبت بهترین بازی های هفته دوم تیر است که در ژانرها و سبک‌های مختلف منتشر شدند.

این هفته، هفته جذابی بود و بازی‌های فوق‌العاده‌ای به مارکت بازی‌ها اضافه شدند. در معرفی بهترین بازی های هفته دوم تیر ماه با ما همراه باشید!

اگر می‌خواهید بازی‌های هفته‌های قبل را مرور کنید، اینجا را کلیک کنید.

معرفی بهترین بازی های هفته دوم تیر

بهترین بازی های هفته دوم تیر - ۱

Rising Sushi

بازی Rising Sushi یک بازی مسابقه‌ای درباره سرهم کردن سوشی و تکمیل سفارشات با نهایت سرعت است. این بازی که یکی از بهترین بازی های هفته دوم تیر هم هست، یک بازی روان، سبک، شیک و جذاب با کنترل‌های بسیار ساده و استاندارد است. اما حجم بالای سفارشات و تلنبار شدن مواد سوشی روی هم، چالش اصلی بازی است و باید برای یک سفارش بی‌عیب و نقص تمام تلاش خود را به کار بگیرید.

وقتی خودتان بازی را دانلود کنید، طراحی و رنگ‌بندی دوست‌داشتنی آن را می‌بینید. سوشی‌های خوش‌رنگ، خورشید تابان در پیش‌زمینه و جلوه‌های بصری ظریف، این بازی را به یکی از بهترین بازی های هفته دوم تیر تبدیل کرده است.

بهترین بازی های هفته دوم تیر - 2

Crying Suns

بازی بعدی یک بازی استراتژی علمی تخیلی روگ لایک است که چاشنی بازی‌های FTL (Faster Than Light) یا سریع‌تر از نور را هم به آن اضافه کرده است. این بازی نقشه‌های ستاره‌ای و سیستم رویدادهای مختلف دارد که در عین حال داستانی عمیق، لایه‌ای و جنگ با هواپیماها، جذابیت بازی را صدچندان کرده است. این بازی که جزو بهترین بازی های هفته دوم تیر است، پیش‌تر برای PC عرضه شده بود و من این بازی را بسیار دوست دارم. اما در حال حاضر فرصتی دوباره خواهیم داشت تا آن را روی گوشی موبایل هم تجربه کنیم. نسخه موبایل این بازی دقیقا جایی است که رابط کاربری و کنترل‌ها باعث درخشش بازی می‌شوند.

این نکته را هم بگوییم که دانلود بازی Crying Suns روی تبلت یک تجربه بی‌نظیر و فوق‌العاده خواهد بود.

بهترین بازی های هفته دوم تیر - 3

Journey of Abyss

با توجه به آمار و ارقام، طرفداران بازی‌های کارتی روگ‌لایک بسیار زیاد هستند. خبر خوشی که برای این دسته از گیمرها داریم این است که یکی از بهترین بازی های هفته دوم تیر، یعنی بازی Journey of Abyss، یک بازی روایی بسیار جذاب است و باعث می‌شود در کنار مبارزات کارتی، یک کتاب ماجراجویی را هم بخوانید و لذت ببرید. البته این ترکیب ممکن است باب میل همه نباشد، اما کیفیت این بازی و تلاشی که برای طراحی آن صرف شده است، قابل تحسین است و نمی‌توان خوب بودن این بازی را انکار کرد. این کیفیت و طراحی به ندرت در بازی‌هایی از این نوع مشاهده می‌شود.

بهترین بازی های هفته دوم تیر - 4

Hellrider 3

بازی Hellrider 3 بالاخره منتشر شد. بیش از یک سال است که منتظر عرضه دنباله این بازی هستیم. بازی مسابقه‌ای فوق‌العاده‌ای که بدلکاران باحال و اسلحه‌های هوشمندانه‌شان دل همه را می‌برند. این دو گزینه، مواردی هستند که باعث شدند بازی Hellrider 3 را از تمام نسخه‌های قبلی بهتر کرده و سرگرمی و هیجان چند برابر را به بازیکن تزریق کنند. این بازی یکی از بهترین بازی های هفته دوم تیر است.

بهترین بازی های هفته دوم تیر - ۵

The Almost Gone

آخرین بازی در فهرست بهترین بازی های هفته دوم تیر، تولید Happy Volcano است. بازی The Almost Gone اولین بار در ژوئن ۲۰۱۷ معرفی شد و در رویداد Big Indie Pitch در شهر برایتون، رتبه دوم را کسب کرد، اما در ژوئن ۲۰۲۰ به طور رسمی منتشر شد.

گیم‌پلی روایی اکتشافی خاطره‌انگیز این بازی هنوز در یادمان هست. اتاق‌های هوشمندانه و زیرکانه و معمای محیطی فوق‌العاده، عناصری بودند که این بازی را به یاد ماندنی کردند. برای اینکه به خوبی این بازی ایمان بیاورید، باید بگوییم رویداد Big Indie Pitch در واقع فقط برای عناوین بازی‌های کامیپوتر (PC) و مک (Mac) است، پس می‌توان گفت جذابیت این بازی به حدی بود که برای نسخه موبایل هم عرضه شد و باید دید چه بازخوردی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید