با شروع یک هفته دیگر و با یکی دیگر از مقالات «بهترین بازی‌های هفته» با شما هستیم. مثل هر هفته مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب و پرطرفدار هفته گذشته را به شما معرفی می‌کنیم و این بار نوبت به بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت می‌رسد.

اگر به دنبال بازی‌هایی هستید که در گوگل پلی و اپ استور اپل بالاترین امتیاز را داشتند و تعداد دانلود آن‌ها در هفته گذشته بسیار زیاد بوده است، مقاله درستی را انتخاب کردید.

در این مقاله ژانرهای مختلفی به شما معرفی می‌شود تا بتوانید با توجه به سلیقه یا کنجکاوی، انواع بازی‌ها را انتخاب کنید و لذت ببرید. با توجه به اینکه همچنان عده زیادی هنوز در خانه هستند و وقت آزاد بیشتری دارند، بازی‌های اندروید و iOS می‌توانند راهی عالی و هیجان‌انگیز برای اوقات فراغت باشند.

با بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت با ما همراه باشید!

معرفی بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت

بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت - 1

Sandship

شما را نمی‌دانم، اما من از خط تولید نسبتا جدید بازی‌های ژانر استراتژیک که اخیرا در اکثر بازی‌های این سبکی دیده می‌شود بسیار لذت می‌برم. بازی Sandship یکی از بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت است که در این ژانر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و انتظارات ما از این ژانر را تا حد زیادی برآورده کرده است. این بازی سبکی شیک و جدید دارد. محدوده‌ای که باید در آن بازی کنید کم است و همین مسئله باعث می‌شود کار کردن با آن در گوشی‌های هوشمند مشکلی ایجاد نکند.

فضای این بازی فوق‌العاده است. یک کشتی غول‌پیکر و عظیم که راه خود را به سمت خرابه‌های شنی جامعه باز می‌کند. این راه تاریک و سخت است، اما غیرممکن و ناامیدکننده نیست.

بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت - 2

Through the Darkest of Times

درباره تاریکی صحبت کردیم، در مورد بازی‌های استراتژیک هم صحبت کردیم و یکی از بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت ، بازی Through the Darkest of Times ترکیبی از این دو گزینه است. این بازی یک گزینه استراتژیک و درباره مدیریت یک گروه مقاومت در آلمان تحت کنترل نازی‌هاست.

در مقاله بازی‌های جدید اندروید هفته چهارم اردیبهشت درباره این بازی صحبت کردیم. این بازی اوایل سال 2020 در Steam منتشر و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. مدتی بعد نسخه موبایل این بازی عرضه شد و طبق گفته گیمرها و منتقدان با گوشی‌های موبایل هم سازگاری بسیار خوبی دارد و اگرچه تجربه بازی‌های استراتژی روی موبایل اکثر مواقع رضایت‌بخش نیست، اما باید گفت این مسئله درباره این بازی صدق نمی‌کند و اگر مدت کوتاهی با آن بازی کنید، خیلی سخت گوشی را زمین می‌گذارید.

بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت - 3

Pico Hero

شرکت Cappy1 Games بازی جدید خود یعنی Pico Hero را یک بازی «معمایی-پیکسلی-شوتر» توصیف می‌کند و من مطمئنم این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت به درستی انتخاب شده است. این بازی یک شوتر twin-stick نیست، بلکه یک بازی تیراندازی اتوماتیک است که تجربه لذت‌بخشی دارد.

بازی Pico Hero به دو دلیل عالی است. یک، رایگان است و دو، بازی کردن با آن آسان است. اما یکی از دلایل مهمی که این بازی را برای بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت انتخاب کردم این بود که عاشق سبک Pico هستم. فکر می‌کنم این بازی‌ها جذاب و هدفمند هستند؛ دو صفتی که بازی‌های جدید امروز به ندرت از آن‌ها برخوردارند.

بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت - 4

+Kartrider Rush

وقتی اولین بازی Kartrider Rush عرضه شد، یک بازی مهم و جذاب بود که سر و صدای زیادی به پا کرد. با این حال، ممکن است بدانید یا نه، اما شش سال پیش پرونده این بازی بسته شد. اگر طرفدار این بازی بودید و انتظار کشیدید و امیدوار بودید این بازی به گوشی‌های موبایل برسد (عجب صبری دارید!)، دیگر نیازی نیست صبر کنید و بالاخره رویاهایتان به واقعیت پیوسته است. بازی Kartrider Rush+ برای موبایل عرضه شده و یک بازی بی‌نهایت جذاب است.

در حقیقت، برخی بر این باورند که این بازی در موبایل بهتر از نسخه نینتندو بازی Mario Kart است. برای چنین ادعایی باید سازندگان این بازی را تحسین کرد.

این بازی که بدون شک یکی از بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت است، با پنج حالت، 50 آهنگ و 20 کارت مختلف عرضه شده است. قطعا ویژگی‌ها و موارد بیشتری هم هست که در آینده به این بازی اضافه خواهد شد.

بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت - 5

BE-A Walker

فکر می‌کنم بیشتر مردم به راحتی می‌توانند یکی از بازی‌های مکانیکی که تا به حال بازی کردند را نام ببرند. چیزی در این بازی‌ها وجود دارد که قدرت و جذابیت زیادی به آن‌ها می‌دهد و باعث می‌شود مدت‌ها در ذهن بازیکنان بمانند. اگر تا به حال بازی‌های مکانیکی را تجربه نکردید و موجودات فلزی و متحرک که با روح انسان راه می‌روند را ندیده‌اید، آخرین بازی فهرست بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت می‌تواند گزینه‌ای که باشد که تا سالیان سال از آن به عنوان یک بازی مکانیکی شوتر یاد کنید. بازی BE-A Walker یک بازی جذاب و بی‌نقص است.

امیدواریم بهترین بازی های هفته آخر اردیبهشت باب میلتان بوده باشد. اگر بازی بهتری می‌شناسید به ما معرفی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید