باز هم وقتش رسید! وقت نگارش یکی دیگر از مقالات در مجموعه غنی و کامل معرفی «بهترین بازی‌های هفته»! اگر به دنبال پنج بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستید که هفته گذشته گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل را تسخیر کردند و بهترین بازی‌ها بودند، جای درستی آمدید. خوش به حالتان! در این مقاله ما تمام بازی‌ها را بررسی و پنج بازی برتر هفته را به شما معرفی می‌کنیم تا دانلود کنید و لذت ببرید. این هفته با بهترین بازی های هفته اول آبان ماه با شما هستیم، بازی‌هایی از هر سبک و ژانری که گیم‌پلی و طراحی آن‌ها فوق‌العاده جذاب است.

با ما همراه باشید!

معرفی بهترین بازی های هفته اول آبان

بهترین بازی های هفته اول آبان - ۱

Far: Lone Sails

ژانر: ماجراجویی، استراتژی

اولین بازی در فهرست بهترین بازی های هفته اول آبان بازی Far: Lone Sails است که یک بازی بی‌نهایت جذاب است، حتی اگر گاهی اعصاب‌خوردکن و ناراحت‌کننده باشد. در این بازی باید برای ادامه‌دادن و دوام آوردن، وسایل نقلیه خود را ارتقا دهید و از آن محافظت و نگه‌داری کنید و منابع و تجهیزات مورد نیازتان را تمیز نگه دارید. این کار سخت است و گاهی اوقات وخیم و اعصاب‌خوردکن به نظر می‌رسد. اما اگر بتوانید از بین خرابه‌ها و یادگارهای افرادی که قبلا آمده‌اند و رفته‌اند بازی را شروع کنید و ادامه دهید، تجربه واقعا جذابی خواهد بود.

بهترین بازی های هفته اول آبان - ۲

The Last Train – Final Ride

ژانر: ماجراجویی

بازی The Last Train – Final Ride برداشت جالبی از دنیای پساآخرالزمانی است. در این بازی نقش یک راننده قطار (آخرین راننده قطار) را بازی می‌کنید و کنترل یک قطار (آخرین قطار) را از ویرانه‌های بعد از جنگ جهانی دوم (آخرین جنگ جهانی) به دست می‌گیرید و فراتر از مرزهای تاریخی می‌روید. در این بازی که یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان است، وظیفه شما این است که در امتداد ریل سفر کنید و تا جایی که می‌توانید بازماندگان را نجات دهید.

در این بازی گزینه‌هایی هم دارید، می‌توانید به بازماندگان کمک کنید تا پیش خانواده‌های خود بازگردند، یا می‌توانید با آن‌ها همراه شوید و با آنچه که آن‌ها برای شما به ارمغان می‌آورند، برای ادامه بازی قطار خود را تجهیز کنید. بنابراین، در ویرانه‌های آمریکا کاوش کنید، تصمیم بگیرید حرص و طمع یا همدلی است که قطار شما را تقویت می‌کند. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان است.

بهترین بازی های هفته اول آبان - ۳

Space Frog Intern

ژانر: اکشن، شوتر

یکی دیگر از بهترین بازی های هفته اول آبان ، بازی Space Frog Intern، یک بازی شوتر عمودی ساده است. در این بازی در نقش قورباغه‌ای صاحب‌نام بازی می‌کنید و دیگران سعی می‌کنند با تیراندازی شما را از پای درآورند. چیزی که درباره این بازی خیلی جالب است، گنجاندن نیروگاه‌ها و حرکت‌های حساب‌شده است. در این بازی به جای اینکه فقط حرکت و تیراندازی کنید، می‌توانید خود را در هوا شناور کنید و دشمنان را زیر پا بگذارید.

بهترین بازی های هفته اول آبان - ۴

Counter Terrorist Agency

ژانر: شبیه‌سازی، استراتژی

در بازی Counter Terrorist Agency که یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان است، شبیه‌سازی جهانی با استراتژی نوبتی (RTS) روبرو می‌شود و بازی جذابی طراحی و ساخته می‌شود که درباره یک آژانس ضدتروریستی است. در این بازی تیم‌های خود را هماهنگ می‌کنید، اطلاعات جمع‌آوری می‌کنید و عملیات مختلف انجام می‌دهید تا جهان را از کسانی که می‌خواهند هرج و مرج و آشوب به پا کنند، امن نگه دارید. البته این بازی فقط درباره کسانی است که می‌خواهند هرج و مرج خشونت‌آمیز داشته باشند و ربطی به هرج و مرج سیاسی ندارد.

این بازی واقعا یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده است و اگر از بازی‌هایی مثل This is the Police یا DEFCON لذت می‌برید، این بازی هم یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان خواهد بود. در این بازی اتفاقات و وقایع زیادی را روی نقشه می‌بینید و آن‌ها را بازی می‌کنید و بعد از آن بیشتر به کشور و شهر خودتان علاقه‌مند خواهید شد.

بهترین بازی های هفته اول آبان - ۵

Spooky Squashers

ژانر: مسابقه‌ای، ورزشی

این بازی قطعا یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان و یکی از بازی‌های جذاب و دوست‌داشتنی برای هالووین است و به همین دلیل بهترین زمان برای معرفی آن بود. بازی Spooky Squashers یک بازی شبح‌وار است که شما را در یک میدان مبارزه رها می‌کند و در حالی که توپ‌ها را به سمت دشمنان پرتاب می‌کنید، باید از حمله آن‌ها جلوگیری کنید. قطعا در این بازی یک الگوی مشخص وجود دارد که باید آن را یاد بگیرید و وقتی وارد بازی شدید، متوجه می‌شوید فوق‌العاده سرگرم‌کننده است.

صادقانه بگویم، تعجب می‌کنم چرا تا به حال بازی‌های جذابی با مکانیک «له کردن» ساخته نشده است. اما با بازی Spooky Squashers که کارش را واقعا خوب انجام داده و یکی از بهترین بازی های هفته اول آبان است، شاید به زودی شاهد بازی‌های بیشتری در این سبک و سیاق باشیم.

بسیار خوب، به پایان مقاله معرفی بهترین بازی های هفته اول آبان رسیدیم. این بازی‌ها را دانلود کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید