استودیوی The Coalition در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ اولین تریلر داستانی Gears 5 را منتشر کرد. تریلر داستانی Gears 5 به شخصیت اصلی بازی که «کیت» نام دارد، اشاره می‌کند. کیت پس از اتفاقاتی که در قسمت قبلی رخ داد، قصد دارد به دنبال حقیقت برود. سازندگان بازی در توضیحات تریلر داستانی Gears 5 می‌گویند که بازیکنان در این بازی به محیط‌های بسیار بزرگ و بسیار زیبایی می‌روند که تا کنون در دنیای این مجموعه بازی‌ها دیده نشده‌اند.

از ویژگی‌های بازی Gears 5 می‌توان به امکان بازی کردن دو نفره یا تکنفره بخش داستانی اشاره کرد. این بازی را می‌توان به صورت آفلاین در حالت Split-Screen تجربه کرد. همچنین بازی از امکان کراس-پلی بین ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی هم پشتیبانی می‌کند.

تریلر داستانی Gears 5

در این بازی می‌توانید به بخش‌های جدیدی از سیاره Sera بروید. سرزمین‌های کویری و یخی را برای اولین‌بار در این بازی مشاهده می‌کنید. همچنین مکان‌های جدیدی برای بازی در نظر گرفته شده تا بازیکنان بتوانند آن‌ها را کشف کنند. بازی با کیفیت 4K اجرا می‌شود و از ویژگی HDR پشتیبانی می‌کند. همچنین بازی را سرعت ۶۰ فریم برثانیه اجرا می‌شود.

جدیدترین قسمت این مجموعه بازی‌ها در شهریور ماه برای ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر داستانی Gears 5 را مشاهده کنید:


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید