استودیوی بازی‌سازی The Coalition و مایکروسافت اعلام کردند که کار ساخت گیرز 5 به پایان رسیده است. به پایان رسیدن ساخت گیرز 5 به این معناست که این بازی وارد مرحله تکثیر شده و به ‌زودی راهی بازار می‌شود. از آنجایی که بازی ماه آینده راهی بازار می‌شود، اصلا جای تعجب ندارد که مراحل ساخت گیرز 5 به پایان رسیده باشد. بازی قرار است در تاریخ ۱۹ شهریورماه برای ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. البته مایکروسافت اعلام کرد که کاربرانی که سرویس گیم پس آلتیمیت داشته باشند می‌توانند این بازی را در تاریخ ۱۵ شهریورماه تجربه کنند.

ساخت Gears 5

افرادی که بازی گیرز 5 را پیش خرید کنند تا نسخه Ultimate Edition آن را بخرند به DLC جذابی به نام Terminator Dark Fate دسترسی خواهند داشت. این DLC در تاریخ ۲۵ شهریورماه در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. مایکروسافت همین چند روز پیش هم باندل مخصوص ایکس‌باکس وان ایکس این بازی را معرفی کرد. باندلی با ظاهری خاص که با همان قیمت ۵۰۰ دلار راهی بازار می‌شود.

اگر از اشتراک ایکس‌باکس گیم پس داشته باشید، می‌توانید بازی را در زمان عرضه تجربه کنید.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید