جرج میلر کارگردان مجموعه فیلم‌های «مد مکس» که چند سال پیش با ساخت فیلم «مد مکس: جاده خشم» سروصدای زیادی به پا کرد، به تازگی بازی دث استرندینگ را از نزدیک تجربه کرده است.

میلر در جدیدترین ویدیویی که سایت IGN منتشر کرده، به این موضوع اشاره کرد که دث استرندینگ یک اثر هنری بسیار شگفت‌انگیز و ارزشمند است. او به این موضوع اشاره کرد که نمی‌شود یک چیز را بارها و بارها تکرار کرد؛ چرا که بالاخره با شکست مواجه می‌شود. میلر در ادامه صحبت‌هایش گفت:

چیزی در این بازی می‌بینیم را قبلا در فیلم‌سازهای مطرح دیده بودم و حالا آن را هم در کوجیما دیدم. او ریسکی انجام داده که شاید خیلی‌ها آن را نپسندند. ممکن است این بازی در این زمان موردانتقاد قرار بگیرد، اما به‌صورت بسیار شجاعانه‌ای دست به ریسک زده و سبکی جدید را معرفی کرده است. کاری که قبلا در مجموعه متال گیر سالید دیده بودیم.

صحبت‌های میلر در زمانی بیان می‌شود که بازی چند روز دیگر راهی بازار می‌شود و نقدهای بازی هم زودتر از عرضه در رسانه‌ها منتشر خواهد شد. دث استرندینگ یکی از پرسروصداترین بازی‌های امسال خواهد بود و خیلی‌ها منتظر تجربه آن هستند.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید