انتهای تیزر کوتاه نمایش داده شده از Ghost of Tsushima در رویداد State of Play، سونی و استودیو ساکرپانچ وعده دادند که تریلر کاملی را از بازی در مراسم Tha Game Awards نشان خواهند داد. ساکرپانچ و سونی به وعده خود وفا کردند و تریلری جذاب را از این بازی نمایش دادند که شما را به دنیای مسحورکننده‌ی سامورایی‌های می‌برد.

علاوه بر تریلر نفس‌گیر و جذاب بازی که کارگردانی سینمایی قابل‌توجه‌ای داشت و همینطور بخش‌هایی از گیم‌پلی در آن نمایان بود، خبر مهمی در انتهای تریلر اعلام شد. هر چند سونی بارها اعلام کرده بود که Ghost of Tsushima برای کنسول نسل هشتمی PS4 عرضه خواهد شد اما به‌دلیل بی‌خبری طولانی مدت از بازی و نزدیک بودن به عرضه‌ی کنسول نسل بعد سونی، برخی گمان بردند که انتشار این اثر تا زمان عرضه‌ی PS5 به تاخیر بیانجامد. با این حال، در آخر تریلر جدید نمایش داده شده، بار دیگر ثابت شد که این بازی همچنان برای PS4 خواهد آمد و تاریخ انتشارش هم تابستان سال 2020 میلادی است.

در خلاصه‌‌ی داستان بازی آمده است که:

در سال 1274، امپراطوری مهیب و ترسناک مغول‌ها به جزایر تسوشیما (یا سوشیما) در ژاپن تهاجم می‌کند و بسیاری از سامورایی‌های افسانه‌ای را سلاخی می‌کند. جین ساکای، شخصیت اصلی بازی، از آخرین بازماندگان یکی از اصیل‌ترین و شریف‌ترین قبیله‌های سامورایی‌ است. برای مبارزه با دشمنان فراوانش، او باید در فراگیری و دانستن تکنیک‌های مبارزه‌ای مرگبار جدید-همچون یک روح، پیشگام باشد و سرنوشت جنگ ناعادلانه را به نفع مردم ژاپن تغییر دهد.

گرافیک و جلوه‌های بصری بازی همانند تریلرهای قبل، بسیار خیره‌کننده و چشم‌نواز به‌نظر می‌آیند تا حدی که بسیار گمان نمی‌کردند بازی بر روی نسل حاضر کنسول‌ها قابل اجرا باشد. در این تریلر، مکان‌های متفاوت و زیبایی از جزیره تسوشیما به‌چشم می‌خورد که می‌تواند طرفداران سامورایی‌ها را به وجد بیاورد؛ چراکه در محیط جهان‌باز می‌توانید غرق این دنیای بکر شوید. به‌نظر می‌رسد Ghost of Tsushima بزرگ‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین پروژه استودیو ساکپرپانچ تا به امروز بوده است که فضای متفاوت و جدی‌تری هم نسبت به آثار گذشته‌ی این استودیو دارد.

Ghost of Tsushima یکی از آخرین انحصاری‌های بزرگ سونی است که عده‌ی زیادی برای آن لحظه‌شماری می‌کنند. برای تاریخ دقیق عرضه و نمایش بیش‌تر از گیم‌پلی بازی، باید همچنان منتظر بمانیم اما چیزی که در حال حاضر می‌دانیم این است که می‌توانیم در تابستان 2020 و بر روی کنسول PS4 آن را تجربه کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید