یوبی‌سافت تریلر زمان عرضه گوست ریکان جدید را منتشر کرد. در تریلر زمان عرضه گوست ریکان جدید با بخش‌های سینمایی جدیدی مواجه می‌شوید و صحنه‌هایی هم از گیم‌پلی بازی را مشاهده خواهید کرد. بازی Ghost Recon: Breakpoint قرار است مدتی دیگر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود.

همان‌طور که در تریلر زمان عرضه گوست ریکان جدید مشخص است، گروه ارواح در این بازی به دنبال یکی از اعضای سابق تیم خود هستند که اکنون یک گروه جدید را تشکیل داده و به خطری جدی برای دنیا تبدیل شده است. در واقع اعضای تیم ارواح باید یکی برادران قدیمی خود را از پا در بیاورند.

سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که در Ghost Recon: Breakpoint امکان شخصی‌سازی کامل سلاح‌ها وجود دارد و کلی آیتم برای لوت کردن وجود دارد. یوبی‌سافت در کنار منتشر کردن تریلر زمان عرضه گوست ریکان جدید، تصاویر جدیدتری هم از این بازی منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید