استودیوی One More Level تریلر بازی Ghostrunner را در نمایشگاه گیمزکام نشان داد. در این تریلر بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی هم نشان داده می‌شود. بازی Ghostrunner یک عنوان اول-شخص با فضایی سایبرپانکی است. بازی قصد دارد بازیکنان را به دنیایی سایبرپانکی ببرد که در آن مبارزه‌ها کاملا داینامیک طراحی شده‌اند. داستان بازی در زمانی رخ می‌دهد که زندگی روی برج‌ها و دکل‌ها به آخرین امید زندگی انسان‌ها تبدیل شده است. به راحتی می‌توانید دشمنان خود را تکه‌تکه کنید. سیستم بالت-تایم هم در بازی وجود دارد تا بتوانید در مبارزه‌ها قوی‌تر عمل کنید. بازی به شکلی طراحی شده که هم می‌توانید در دنیای فیزیکی و هم در دنیای سایبری مبارزه کنید. امکان حرکت از روی دیوارها و کند کردن زمان را هم دارید. زمانی که به بالای یک برج یا دکل می‌رسید، یکی از رازهای بازی برای شما آشکار می‌شود. در جایی از بازی متوجه می‌شوید که همه به دنبال شکار شما هستند. دلیل آن هم این است که زیر پوست قهرمان بازی تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد. حالا قهرمان بازی باید پرده از رازهای مختلف بازی بردارد و متوجه توطعه‌های مختلف شود.

تریلر بازی Ghostrunner

این بازی قرار است در سال ۲۰۲۰ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر Ghostrunner را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید