یوبی‌سافت چند هفته پیش اعلام کرد که بازی‌های واچ داگز لیجن، Rainbow Six: Quarantine و Gods & Monsters با تاخیر راهی بازار می‌شوند. امروز مشخص شد که تاخیر در عرضه این بازی‌ها باعث شده است که این سه عنوان برای کنسول‌های نسل بعد هم راهی بازار شوند. درواقع، بازی واچ داگز لیجن برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس بعدی که فعلا با نام پروژه اسکارلت شناخته می‌شود، راهی بازار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت در گزارش مالی این شرکت که در تاریخ ۳۰ اکتبر منتشر شد، به این موضوع اشاره کرد که یوبی‌سافت پنج بازی برای نسل بعدی کنسول‌های بازی دارد. او گفت:

ما پنج بازی برای نسل بعد خواهیم داشت که برای این نسل از کنسول‌های بازی هم عرضه می‌شوند. بازی‌‌های جدید ما از تمام پتانسیل‌های جدید کنسول‌های نسل بعد پشتیبانی می‌کنند و تجربه بسیار خوبی به بازیکنان منتقل خواهند کرد.

مدیرعامل یوبی‌سافت می‌گوید:

کنسول‌های نسل بعد باعث می‌شوند که بازیکنان سریع‌تر بتوانند بازی‌‌ها را دانلود کنند و فریم‌ریت بهتری هم در زمان تجربه بازی‌ها به‌دست می‌آورند. این ویژگی‌ها باعث شده که یکسری المان‌های خوب و مکانیک‌های جدید به بازی‌ها اضافه شود.

یوبی‌سافت هنوز مشخص نکرده است که در کنار عرضه Rainbow Six: Quarantine ،Gods & Monsters و واچ داگز لیجن برای پلی استیشن 5 چه بازی‌‌های دیگری برای کنسول‌های نسل بعد راهی بازار می‌شوند. هنوز از آن دو بازی دیگر چیزی نمی‌دانیم.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید