شب گذشته شرکت گوگل پیکسل 4 را معرفی کرد. اولین سوالی که برای طرفداران این گوشی پیش می‌آید این است که قیمت پیکسل 4 و قیمت پیکسل 4 ایکس ال چقدر است؟ گوشی‌ای که قرار است از تاریخ ۳۰ مهرماه راهی بازار شوند. اینکه قیمت پیکسل 4 در ایران چقدر است هم برای ما موضوع جالبی است.

 نسل جدید گوشی‌های پیکسل در سه رنگ راهی بازار می‌شوند. رنگ‌های سفید، مشکی و نارنجی. این گوشی‌ها در دو ظرفیت ۶۴ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. گوگل قیمت پیکسل 4 را ۷۹۹ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۹۹۹ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی اعلام کرده است. در واقع اگر قیمت دلار را ۱۱ هزار تومان حساب کنیم، قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی پیکسل 4 در ایران ۸ میلیون و ۶۲۹ هزار تومان خواهد بود. قیمت پیکسل 4 ایکس ال هم در ایران به ۱۰ میلیون هفتصد و نود هزار تومان خواهد رسید. البته که این قیمت‌ها تنها یک تبدیل ساده است و قطعا بیشتر می‌شود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گوشی‌های رقیب پیکسل 4 با قیمتی مناسبت‌تر در بازار ایران یافت می‌شوند. مثلا آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت با قیمت نزدیک به ۱۲ میلیون تومان دربازار فروخته می‌شود. گلکسی اس ۱۰ پلاس با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت هم نزدیک به ۹ میلیون تومان قیمت دارد.

مطالب پیشنهادی

اینکه چرا گوگل پیکسل ۴ را با ظرفیت بیشتر مثلا ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت راهی بازار نکرد، جای سوال دارد. در حال حاضر می‌توانید گلکسی نوت ۱۰ پلاس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت را با قیمت نزدیک به ۱۲ میلیون تومان خریداری کنید. به نظر شما و با توجه به قیمت پیکسل 4 در ایران ، این گوشی ارزش خرید دارد؟ آیا شما یکی از خریداران گوشی جدید گوگل خواهید بود یا به سمت دیگر گوشی‌های بازار می‌روید که امکانات بهتری را هم پیش روی کاربر قرار می‌دهند.


منبعGSM Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید