بازی بسیار زیبا و خوش ساخت Gris برای پلی استیشن 4 هم منتشر خواهد شد. شرکت Devolver Digital و استودیوی Nomad Studio اعلام کردند که بازی Gris برای پلی استیشن 4 از تاریخ ۵ آذر ماه در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

بازی Gris برای پلی استیشن 4

با اعلام عرضه بازی Gris برای پلی استیشن 4 نسخه محدود بازی که به صورت فیزیکی عرضه می‌شود هم معرفی شد. این نسخه ۲۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و پیش فروش آن تنها به مدت ۵ هفته خواهد بود. این بازی سال گذشته برای نینتندو سوییچ، کامپیوترهای شخصی و iOS هم منتشر شده بود. نسخه پلی استیشن Gris یکسری تفاوت با نسخه سوییچ دارد. تصاویر هنری بازی با کیفیت‌تر شده‌اند. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند کیفیت بافت‌های بازی روی نسخه پلی استیشن ۴ بین دو تا چهار برابر بیشتر شده‌ است. حتی موسیقی‌های بازی هم روی کنسول پلی استیشن ۴ کیفیت بیشتری خواهند داشت. در اسفند ماه سال گذشته مشخص شد که این بازی فروش ۳۰۰ هزار نسخه را پشت سر گذاشته است.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی Gris برای پلی استیشن 4 را مشاهده کنید.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید