بالاخر هیلو ریچ برای کامپیوتر هم عرضه می‌شود. بازی هیلیو ریچ برای کامپیوتر در تاریخ ۱۲ آذر ماه به‌صورت یک به‌روزرسانی به بازی Halo: The Master Chief Collection اضافه خواهد شد. مایکروسافت به همراه استودیوی 343Industries این خبر را تایید کردند.

همچنین مشخص شد که هر ۶ بازی هیلو که در مجموعه Halo: The Master Chief Collection قرار گرفته‌اند با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در اختیار گیمرهای کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرند. هر بازی را هم می‌توان به صورت جداگانه با قیمت ۹٫۹۹ دلار خریداری کرد.

مایکروسافت در کنار اعلام خبر عرضه هیلو ریچ برای کامپیوتر به این موضوع اشاره کرد که این بازی روی سرویس گیم پس ایکس باکس وان هم قرار می‌گیرد.

نسخه ایکس باکس وان هیلو ریچ هم به صورت یک به‌روزرسانی در اختیار کاربرانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را خریداری کرده‌اند، قرار می‌گیرد.  البته می‌توانید این بازی را به صورت جداگانه هم روی ایکس باکس وان خریداری کنید.

برای اجرای این بازی با کیفیت 4K روی کامپیوتر باید سیستمی با مشخصات زیر داشته باشید:

پردازنده AMD FX-6350 یا Core i5-3450

گارت گرافیکی: AMD Radeon 480 یا Nvidia GTX 770

رم: ۸ گیگابایت

هیلو ریچ برای کامپیوتر
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید