ساخت سریال هیلو با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است. از ۶ سال پیش قرار بود این سریال ساخته شود. حالا پس از سال‌ها بالاخره ساخت سریال هیلو شروع شده و می‌توانیم امیدوار باشیم که این سریال را روزی مشاهده می‌کنیم. شرکت Showtime با اعلام خبر ساخت سریال هیلو اعلام کرد که سه بازیگر جدید هم به این مجموعه اضافه شده‌اند. از جمله این بازیگران می‌توان به «دنی اسپانی» در نقش یک فرد نظامی، «الیو گری» در نقش «دکتر میراندا کیز» و «شارلی مورفی» در نقش «مکی» اشاره کرد. چند ماه پیش هم مشخص شده بود که «پابلو شرایبر» قرار است نقش «مستر چیف» را در این سریال بازی کند. «ناتاشا مک‌الهون» هم قرار است در نقش «کورتانا» در این سریال ظاهر شود.

ساخت سریال هیلو

ساخت سریال هیلو در حالی شروع شده که این سریال تا قبل از سال ۲۰۲۱ پخش نمی‌شود. تا این لحظه مشخص شده که این سریال ۹ قسمت خواهد داشت. از زمانی که خبر ساخت سریال هیلو اعلام شد، اتفاقات زیادی افتاده است. دوره ایکس باکس وان روبه‌ پایان است و دو بازی هیلو هم در این مدت راهی بازار شده‌اند. علاقه‌مندان به این مجموعه بازی‌ها منتظر دیدن سریال هیلو هستند. البته مایکروسافت برای عرضه بازی Halo 4 یک سریال بسیار کوتاه هم ساخته بود. سریالی که توانست نظر علاقه‌مندان را به خود جلب کند. با این حال سریال جدید با هزینه بیشتری ساخته می‌شود.

منبعEngadget
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید