در جریان مراسم The Game Awards مایکروسافت ما را با معرفی ناگهانی کنسول نسل بعد ایکس باکس شگفت‌زده کرد اما این تنها سورپرایز مایکروسافت در این مراسم نبود. مایکروسافت دنباله‌ی بازی Hellblade را هم با نام کامل Senua’s Saga: Hellblade II معرفی کرد.

در کنفرانس مایکروسافت در E3‌ سال گذشته بود که مشخص شد استودیو نینجا تئوری به استودیوهای فرست پارتی این شرکت و ایکس باکس اضافه شده است. در E3 امسال هم این استودیو اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی جدید با نام Bleeding Edge برای کنسول ایکس باکس وان است. با وجود ساخت آن بازی که البته با ساخته‌های قبلی این استودیو هم تفاوت‌های زیادی دارد، کمتر کسی انتظار داشت که نینجا تئوری به این زودی از دنباله‌ی بازی Hellblade پرده‌برداری کند اما به‌نظر می‌رسد معرفی ناگهانی کنسول جدید مایکروسافت این سورپرایز را هم برای ما به همراه داشته است.

نینجا تئوری با نمایش یک تریلر عجیب و جذاب همه را شگفت‌زده کرد و بازی Senua’s Saga: Hellblade را برای کنسول نسل نهمی Xbox Series X معرفی کرد. با توجه به توضیح نینجا تئوری، این تریلر سینماتیک نیست و از درون موتور بازی ضبط شده است. گرافیک بازی در این تریلر خیره‌کننده است و به معنای واقعی نسل بعدی است و به ما نمایی کوتاه از قدرت کنسول‌های نسل بعد در سال‌های آغازینشان می‌دهد. بهترین نکته‌ی تریلر که آن را بسیار واقعی کرده، انیمیشن‌های فوق‌العاده‌ی آن است که در سطح بسیار بالایی قرار دارند.

در حال حاضر، مایکروسافت اعلام نکرده که Senua’s Saga: Hellblade در چه تاریخی عرضه خواهد شد اما از آنجایی که این اولین اثری است که مایکروسافت برای کنسول نسل آینده خود نمایش داده است (هیلو اینفینت ابتدا برای ایکس باکس وان نمایش داده شد) می‌توانیم خوشبین باشیم و احتمال بدهیم که در تاریخ نزدیکی پس از عرضه Xbox Series X، دنباله‌ی بازی هل‌‌بلید هم منتشر خواهد شد. تریلر بازی آنچنان هیجان‌انگیز است که طرفداران این بازی را از همین الان برای تجربه‌ی ماجرای جدید Senua (شخصیت اصلی بازی) در انتظار بگذارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید