به تازگی کانسپت های The Last of Us 2 منتشر شده‌اند. در کانسپت‌ های The Last of Us 2 برخی از محیط‌های بازی را مشاهده خواهید کرد. حتی در تعدادی از کانسپت های The Last of Us 2 شخصیت اصلی را مشاهده می‌کنید. در یکی از کانسپت‌های جدید این بازی هم الی را در کنار سگی مشاهده می‌کنید که احتمالا در بازی همراه او خواهد بود.

کانسپت‌ های The Last of Us 2 شامل محیط‌ها و مراحلی می‌شوند که در بازی اصلی دیده خواهد شد و نقش کلیدی‌ای هم در بازی ایفا می‌کنند. در ادامه می‌توانید کانسپت های The Last of Us 2 را مشاهده کنید.

بازی The Last of Us 2 قرار بود در تاریخ دوم اسفند ماه امسال راهی بازار شود، اما به تاخیر افتاد. سازندگان بازی اعلام کردند که این عنوان در خرداد ماه سال ۹۹ برای کنسول پلی استیشن ۴ راهی بازار می‌شود. بازی The Last of Us Part 2 در حالی راهی بازار می‌شود که شش ماه پس از آن شاهد عرضه کنسول پلی استیشن 5 خواهیم بود. احتمال دارد که این بازی یک نسخه مخصوص برای PS5 داشته باشد که از گرافیک و بهتری برخوردار است.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید