درحالی‌که هنوز بازی دث استرندینگ راهی بازار نشده، هیدئو کوجیما در حال فکر روی پروژه بعدی خود است. بر اساس گفته‌های کوجیما، او در حال حاضر چند ایده مختلف در ذهن دارد که یکی از آن‌ها ایده یک بازی ترسناک است؛ اما آیا بازی جدید کوجیما یک بازی ترسناک خواهد بود؟

کوجیما در گفت‌وگو با سایت Rocket Beans Gaming به این موضوع اشاره کرده که هیچ‌وقت ساخت بازی را کنار نخواهد گذاشت، اما به ساخت فیلم هم بسیار علاقه‌مند است و شاید این ایده را در آینده دنبال کند. او در حال حاضر به فکر ساخت بازی بعدی است. کوجیما در این مصاحبه گفته که به ساخت بازی ترسناک علاقه دارد و حتی یکسری ایده جدید برای ساخت این سبک از بازی‌ها دارد. او می‌گوید:

من بالاخره یک روز بازی ترسناک می‌سازم. یکسری ایده‌های جدید برای ساخت چنین بازی‌ای دارم؛ اما نمی‌دانم کی به سمت ساخت این بازی خواهم رفت. باید روی ساخت بازی ترسناک فکر کنم و ببینم زمان مناسب کی خواهد بود.

حتما می‌دانید که کوجیما چند سال پیش قصد داشت به همراه گی‌یرمو دل تورو و نرمن ریداس قسمت جدیدی از مجموعه بازی‌های Silent Hill را با نام Silent Hills تولید کند؛ بازی‌ای که با نام .P.T شناخته می‌شد. این پروژه هیچ وقت ساخته نشد.

بیشتر بخوانید: تریلر زمان عرضه دث استرندینگ منتشر شد؛ حتما ببینید

هنوز درباره بازی جدید کوجیما چیزی نمی‌دانیم. قطعا تا چند ماه یا حتی چند سال آینده خبر تازه‌ای از بازی جدید او نخواهیم شنید. بازی دث استردینگ در حالی چند روز دیگر برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود که نسخه کامپیوترهای شخصی آن هم تابستان سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.


منبعComicbook
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید