هواوی قصد دارد دستگاه‌های بیشتری که مجهز به سیستم عامل هارمونی هستند را در سال آینده و در سطح جهان عرضه کند، اما هنوز هیچ برنامه‌ای برای تغییر گوشی‌ها، تبلت و کامپیوتر‌ها وجود ندارد. غول تکنولوژی چین در گذشته اعلام کرده بود هیچ گوشی هوشمندی با سیستم عامل هارمونی در سال جاری معرفی نمی‌شود و اینطور که پیداست، سال آینده هم شاهد چنین رویدادی نخواهیم بود.

به نظر می‌رسد سیستم عامل جدید هواوی را در محصولات جانبی همانند ساعت هوشمند مشاهده خواهیم کرد؛ البته نسل جدید ساعت های هوشمند هواوی مجهز به سیستم عامل Lite هستند. بد نیست بدانید هواوی در حال برنامه‌ریزی برای ساخت اسپیکرهای هوشمند و دستگاه‌های VR بوده که با سیستم عامل هارمونی اجرا خواهند شد. تلویزیون‌های هوشمند همانند Honor Vision که در آینده نزدیک در اروپا عرضه خواهد شد را می‌توان گزینه‌های خوبی برای بررسی و تجربه کار با سیستم عامل هارمونی عنوان کرد.

سیستم عامل هارمونی

با این که هدف‌گذاری‌های انجام شده هواوی مبنی بر توسعه سیستم عامل هارمونی به یک سیستم عامل مجهز و قدرتمند است، اما باز هم این شرکت ترجیح می‌دهد به اندروید تکیه کند تا بدین ترتیب بتواند خدمات گوگل را در اختیار کاربران قرار دهد. در حال حاضر شرکت هواوی برای استفاده از فناوری و خدمات مربوط به شرکت‌های آمریکایی نیازمند برنامه‌های افزودنی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید