شرکت بلیزارد اعلام کرد که بازی دیابلو 4 آفلاین قابل بازی نخواهد بود. در حقیقت بازی دیابلو 4 آفلاین مود یا بخش آفلاین ندارد. با این حال بلیزارد اعلام کرد که بازی را می‌شود به‌صورت کاملا یک‌نفره هم دنبال کرد. بر اساس گفته‌های طراح ارشد این بازی، بازیکنان می‌توانند کاملا تک‌نفره بازی را دنبال کنند و نیازی به بازیکن دیگری نخواهند داشت. او می‌گوید:

هیچ‌چیز دیابلو 4 بازیکنان را مجبور نمی‌کند که این عنوان را چندنفره بازی کنند. می‌توانید بازی را تنهایی تجربه کنید و مأموریت‌های بازی را پشت سر بگذارید.

البته این موضوع که دیابلو 4 را به‌صورت آفلاین قابل بازی نخواهد بود، برای گیمرهای کامپیوترهای شخصی اتفاق جدیدی نیست. دیابلو 3 را هم نمی‌شد به‌صورت آفلاین بازی کرد. حتی بازی‌هایی مانند StarCraft و World of Warcraft هم به‌صورت آفلاین اجرا نمی‌شوند. بااین‌حال نسخه کنسولی دیابلو 3 را می‌شد آفلاین هم تجربه کرد. بازی دیابلو 4 برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های بازی در دست توسعه قرار دارد.

بازی دیابلو 4 در حالی معرفی شد که هنوز خبری درباره تاریخ انتشار آن منتشر نشده است.


منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید