اینستاگرام از چند ماه پیش روند تغییراتی را ایجاد کرد که یکی از آن‌‌ها حذف تعداد لایک‌های یک پست بود. این شبکه اجتماعی لایک اینستاگرام را در ابتدا در کشور کانادا حذف کرد و آن را به ۶ کشور دیگر هم گسترش داد. کشورهای ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند از جمله کشورهایی بودند که لایک اینستاگرام در آن‌ها حذف شد. حالا حذف لایک اینستاگرام به کشور آمریکا هم رسیده است و از چند روز دیگر عملیاتی خواهد شد.

«آدام موسری» رییس اینستاگرام اعلام کرد که آزمایش‌های حذف لایک اینستاگرام از چند روز دیگر در کشور آمریکا هم شروع می‌شود. حذف لایک اینستاگرام به این صورت است که تعداد لایک‌ها تنها برای تولید کننده محتوای پست نشان داده می‌شود و سایر افراد نمی‌توانند میزان لایک‌‌ها را مشاهده کنند.

مطالب پیشنهادی
لایک اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرد که با حذف این کار سعی دارد که تمرکز مردم را به سمت محتوای پست‌ها جلب کند. با این کار دیگر تعداد لایک‌ها مهم نیست و موضوع پست مورد اهمیت قرار می‌گیرد. این تغییرات ممکن است برای خیلی‌ها خوشایند باشد. مخصوصا افرادی که در شبکه‌های اجتماعی دچار اضطراب  و فشار روحی می‌شوند. با این حال حذف لایک ممکن است باعث ناراحتی اینفلوئنسرهای این شبکه اجتماعی هم بشود. تعداد لایک‌های‌ آن‌ها موضوعی است که باعث شده این افراد مشهور شوند.

نظر شما درباره حذف لایک‌ها در اینستاگرام چیست؟

منبعGSM Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید