رده بندی سندی فیلم جوکر مشخص شد و سن شما برای تماشای این فیلم باید بالای ۱۷ سال باشد. «تاد فیلیپس» کارگردان این فیلم با بیان رده بندی سنی فیلم جوکر تصویر جدیدی هم از این فیلم منتشر کرد. در این تصویر «واکین فینیکس» را در نقش «جوکر» مشاهده می‌کنید که روبه‌روی آینه نشسته و صورتش را گیریم کرده تا به شکل یک دلقک در بیاید.

رده بندی سنی فیلم جوکر

تاد فیلیپس در حالی رده بندی سنی فیلم جوکر را اعلام کرد که هنوز رده بندی سنی این فیلم توسط «انجمن سینمایی آمریکا» اعلام نشده است. رده بندی سنی R یا بالای ۱۷ سال به این معنا است که فیلم دارای محتوای بزرگ‌سالانه است. افراد کمتر از ۱۷ سال سن این فیلم را باید به همراه والدین خود تماشا کنند و نمی‌توانند تنها به سینما بروند.

گیریم فینیکس در این فیلم را «نیکی لدرمن» انجام داده است. گیریمی که به نظر خیلی خوب خواهد بود و توانسته جوکر را در ظاهری جدید نشان دهد. فینیکس چند وقت پیش گفته بود که دوست دارد تصاویر بیشتری از پشت صحنه فیلم منتشر کند و امیدوار است این اتفاق رخ بدهد. فینیکس گفته بود که روند فیلم برداری فیلم هنوز ادامه دارد.

فیلم جوکر قرار است در تاریخ ۱۲ مهرماه اکران شود. از دیگر بازیگران فیلم جوکر می‌توان به «رابرت دنیرو»، «زازی بیتز»، «مارک مارون» و «فرانسیس کانروی» اشاره کنیم.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید