تصویر جونی آیو (Jony Ive)، طراح مشهور اپل از صفحه رهبران و افراد تاثیرگذار اپل ناپدید شده و به خوبی پایان کار و حضورش در کوپرتینو را نشان می‌دهد. آیو در سال ۱۹۹۲ میلادی به اپل پیوست و از سال ۱۹۹۶ میلادی هم هدایت تیم طراحی را بر عهده گرفت.

روز گذشته حضور جانی آیو در اپل کمی اسرارآمیز بود. خبرهایی که در ماه ژوئن منتشر شد، نشان می‌داد که او قصد ترک اپل را دارد، اما به نظر می‌رسید که این اتفاق در اواخر سال خواهد افتاد. برخی افراد بیان کرده‌اند آیو قبل از آن که طراحی و ساخت دفتر مرکزی سفینه فضایی اپل را ببیند و متعجب شود تصمیم به خارج شدن از آن گرفته بود.

جونی آیو

بر اساس اطلاعات موجود، اپل یکی از مشتریان شرکت طراحی آیو، یعنی LoveFrom خواهد بود. اینطور که پیداست، آیو به همراه مارک نیوسون که دوستی نزدیکی با هم دارند، این شرکت راه راه‌اندازی کرده‌اند.

تیم کوک، مدیر عامل اپل اظهار داشت:

شرکت اپل قصد دارد همکاری مداوم و مستقیمی با این شرکت در پروژه‌های اختصاصی داشته باشد تا بدین ترتیب از استعدادهای جونی بهره‌مند شود.

بد نیست بدانید هم اکنون وظیفه طراحی سخت افزار و نرم افزار شرکت اپل بر عهده جف ویلیامز است. در حال حاضر همه چشم‌ها به شرکت LoveFrom دوخته شده است. لازم به ذکر است جونی و نیوسون با یکدیگر در اپل و در پروژه‌هایی همانند اپل واچ همکاری داشتند. هیچ چیز معلوم نیست، شاید در آینده نزدیک شاهد طراحی ماشین افسانه‌ای اپل توسط آیو بودیم.

منبعTheverge
کارشناس نرم‌افزار و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، گیم و سئو با بیش از ۵ سال سابقه کار در زمینه تولید محتوای سئو محور و مسلط به زبان انگلیسی؛ تولید محتوا بخشی از زندگی من است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید